• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-52289-5
  • خبرنگار : 1
  • منبع خبر : رشت

برپایی فرش گل در میادین رشت

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری رشت از رنگ آمیزی و نصب المان های نوروزی تا برپایی فرش گل در میادین رشت خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،سجاد محجوب درخصوص اقدامات پیرامون طرح استقبال از بهار اظهار کرد:سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت فعالیت خود را پیرامون طرح استقبال از بهار از دی ماه سال جاری با کاشت پیاز گلها در میادین اصلی شهر آغاز کرد .

وی افزود:رنگ آمیزی المان های موجود در سطح پارکها،برپایی فرش گل در برخی از میادین و پیاده راه فرهنگی رشت،رفع نواقص وسایل بازی کودکان در پارکها، ساماندهی وضعیت سرویس های بهداشتی و... از جمله برنامه های سازمان در راستای اجرای طرح استقبال از بهار است .

محجوب با اشاره به اینکه احداث المان های نوروزی در دستور کار سازمان سیما و منظر شهرداری رشت قرار دارد،بیان کرد: نصب و جانمایی المان های نوروزی تا ۲۵ اسفند ماه انجام می شود و نصب تعدادی المان نوری روی تیرهای ورودی شهر نیز جزو برنامه های سازمان است .

وی اجرای دیوارنگاری و نقاشی های سه بعدی را از دیگر اقدامات به منظور استقبال از بهار دانست و‌ گفت:این مهم تا پایان سال در مناطق پنجگانه رشت به اتمام می رسد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت تصریح کرد:با توجه به همزمانی ایام نوروز با اعیاد رجب نور پردازی به طور ویژه در پیاده راه فرهنگی انجام می شود .

محجوب به بخشودگی جرائم ساختمانی شهروندان در راستای انجام پاکسازی و زیباسازی نمای ساختمان اشاره و گفت: شهرداری رشت توان پاکسازی و نماسازی تمامی ساختمانهای شهر را ندارد و از این طریق می توانیم با مشارکت شهروندان در راستای ساماندهی و زیباسازی سیما و منظر رشت گام برداریم .

وی بیان کرد:این لایحه به شورای اسلامی شهر رشت ارسال شده و در صورت تصویب در صحن شورا،شهروندانی که نسبت به بهسازی و پاکسازی ساختمانهای خود اقدام کنند مشمول تخفیف و یا بخشش برخی از جرائم ساختمانی قرار می‌گیرند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: