• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-51489-5
  • خبرنگار : 24
  • منبع خبر : رشت

استاندار گیلان:

اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر

استاندار گیلان با بیان اینکه نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم استان است،اظهار کرد:رفتار نیروی انتظامی تجلی فرهنگ عمومی مردم است و در مورد همه‌ی ما قضاوت خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان؛دکتر مصطفی سالاری در نشست مشترک با فرمانداران و فرماندهان انتظامی سراسر استان که با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری، فرمانده نیروی انتظامی استان،مدیرکل سیاسی استانداری و فرمانداران و فرماندهان انتظامی سراسر استان در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد،گفت:رسالت نیروی انتظامی راه گشایی از امور مردم است .

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم استان است،خاطرنشان کرد:رفتار نیروی انتظامی تجلی فرهنگ عموم مردم استان است و در مورد همه ی ما قضاوت خواهد شد.

تعامل خوبی بین دستگاه‌های اجرایی، امنیتی و قضایی برقرار است

استاندار گیلان با اشاره به استقلال ذاتی سیستم هایی همچون سیستم قضایی و امنیتی،خاطرنشان کرد:خوشبختانه تعامل خوبی بین دستگاه های اجرایی، امنیتی و قضایی برقرار است و این موضوع، خود، می تواند عامل تقویت سرمایه گذاری در استان باشد.

دکتر سالاری با بیان اینکه که نگرش و نگاه مثبت،سبب عدم بروز اشکال در اجزاء می‌شود، بیان کرد:تمرکز و تلاش خستگی ناپذیر می تواند اثر مثبت و قابل قبول داشته باشد.

وی به اهمیت علائم و تابلوهای بین راهی اشاره کرد و با بیان اینکه هیچ محدودیتی از لحاظ اعتباری و نیروی انسانی جهت تجهیز مسیرهای بین راهی نداریم، خاطرنشان کرد:این پروژه از 2 منظر "ایمنی" و "راهنمایی مسافرین" دارای اهمیت است .

استاندار گیلان به 2 پروژه زیباسازی مسیرها و احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک نیز اشاره کرد و گفت: هرچه در این حوزه خوب عمل کنیم،رضایتمندی مردم و مسافران را به همراه خواهد داشت .

اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر

دکتر سالاری به اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر اشاره کرد و گفت:طرح شب های روشن با هدف فعالیت اقتصادی و گردشگری 24 ساعته در نقطه ای مشخص از شهر که دارای مشخصات گردشگرپذیری خاصی است، می تواند نقشی مشابه در استان ایفا کند .

وی با بیان اینکه باید گشت دریایی در شهرستان‌های ساحلی راه اندازی شود، خاطرنشان کرد: حاضرم برای بهره‌مندی هرچه بیشتر مردم از دریا،هر آنچه در توان دارم به کار ببرم .

استاندار گیلان با اشاره به وقایع مربوط به اعتراضات دی ماه سال جاری،گفت:عملکرد نیروی انتظامی مطلوب بود و خوشبختانه با کمترین حاشیه از آن عبور کردیم.

دکتر سالاری در پایان ابراز امیدواری کرد:در سایه تعامل و همدلی مجموعه مدیریتی استان، سال آینده را نیز به بهترین شکل ممکن آغاز کرده و مسافران از سفر به استان سرسبز گیلان نهایت لذت و بهره را ببرند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: