• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-6890-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

رییس سازمان دامپزشکی کشور تاکید کرد:

عملیات عمل آوری کود مرغی و عقیم سازی آن جهت جلوگیری از شیوع آنفلونزا

رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: باید عملیات عمل آوری کود مرغی و عقیم سازی آن جهت جلوگیری از شیوع آنفلونزا به دقت پیگیری و اجرا شود.
به گزارش ایسنا منطقه گیلان،علیرضا رفیعی‌پور گفت: باید عملیات عمل آوری کود مرغی و عقیم سازی آن جهت جلوگیری از شیوع آنفلانزا به دقت پیگیری و اجرا شود ،همچنین به منظور بهسازی فضای دامداری‌های سنتی،از طریق جهاد کشاورزی استان‌ها پیگیری لازم برای جذب اعتبارات جهت بهسازی فضای دامداری‌های سنتی به‌عمل آید.
وی افزود: در شرایط فعلی لازم است که مدیران کل روابط خود را با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان وشهرستان و همچنین مقامات استانی توسعه دهند تا مشکلات دامپزشکی در استان برطرف شود.
رفیعی پور ادامه داد: لازم است، مدیران کل همکاران مستعد و با کیفیت کاری بالا در استان را شناسایی و به سازمان معرفی کنند تا مورد تشویق قرار گرفته و از راندمان کاری آن‌ها در قسمت‌های مطلوب تر استفاده شود.
رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه لازم است کلیه استان‌ها در مبحث کشتار غیرمجاز دام وارد شوند،عنوان کرد: ضروری است تا کلیه استان‌ها نسبت به ساماندهی کشتارگاه‌های دام استان اقدام کنند و مستندات خود را حفظ و نگهداری کنند تا در آینده درگیر دستگاه‌های نظارتی نشوند.
رفیعی پور تاکید کرد: باید شورای مشورتی در سازمان دامپزشکی و استان‌ها پیگیری شود و از افراد صاحب نظر و دارای ایده و فکر در حوزه دامپزشکی و عرصه های مختلف کاری در این شورا ها دعوت به عمل آید تا از تجربیات آن‌ها استفاده شود.
گیلان از استانهای درگیر با بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: