• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-6390-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت‌های رودسر با توجه به در پیش بودن کم آبی

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر گفت: باتوجه به شرایط نامناسب آب در فصل زراعی از تمامی ظرفیت‌های موجود در شهرستان به نحو مطلوب استفاده شود.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،علی وارسته بهدانی، در جلسه آب شهرستان رودسر گفت: باتوجه به شرایط نامناسب آب در فصل زراعی امسال باید با برنامه درست و مدون از تمامی ظرفیت‌های موجود در شهرستان به نحو مطلوب استفاده کنیم .

وی از همه دستگاههای ذیربط خواست تا گزارش پیشرفت کار پروژه های مربوط به آب و آبیاری را تهیه و ارائه کنند .

وارسته با تاکید بر اینکه بازدید از پروژه های آب و آبیاری می‌تواند به سرعت‌بخشی در نتایج جلسات یاریگر باشد،افزود:تعیین بازه زمانی مشخص و بررسی حضوری پروژه‌ها می‌تواند مجموعه را در روند پیشرفت کار یاری کند .

وی خاطرنشان‌کرد: مدیران دستگاههای دست اندرکار در کمیته منابع آب در سال جدید برای امور مربوط به آب و آبیاری شهرستان وقت بیشتری بگذارند و به طور جد در این زمینه پیگیری های لازم را انجام دهند.

تاکید بر تسریع در شخم زمستانه به کشاورزان رودسری

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر در ادامه سخنان خود با بیان این مطلب که بخشداران و دهیاران در زمینه شخم زمستانه تاکیدات لازم را به کشاورزان ارائه کنند و پیگیر امور باشند، افزود: دهیاران و شوراها در کم و کاستی روستاهایشان مسئولند و باید مسایل و مشکلات مربوط به روستا را شناسایی و به مسئولان شهرستان ارائه کنند .

وی با اشاره به اینکه پیشنهاد می شود طرح جامع مطالعاتی در زمینه آب و آبیاری و بررسی میدانی در این زمینه انجام گیرد،افزود: بانک اطلاعاتی از وضعیت آب شهرستان باید تهیه و وضعیت آن براساس اطلاعات آماری مورد بررسی قرار گیرد .

عملکرد شهرستان در حوزه‌های مختلف باید پیوست رسانه ای داشته باشد

وارسته با تاکید براینکه عملکرد شهرستان در حوزه‌های مختلف باید پیوست رسانه ای داشته باشد،عنوان کرد:مستندسازی از عملکرد ادارات و تهیه اینفوگرافی از عملکردها میتواند میزان فعالیت و وضعیت کاری مدیران را نمایان سازد .

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر خاطرنشان کرد: تمام تلاش مدیران رضایتمندی مردم باشد و با هدف رفع مشکلات مردم در پروژه ها قدم برداشته شود .

وی با انتقاد از اینکه اعتبارات نباید ذره ذره تقسیم بندی شود،تصریح کرد: چه اصراری است هر سال اعتبار در حوزه ای اختصاص داده شود و در آخر هم نتیجه ای دریافت نکنیم؟ اگر می خواهیم مشکلات را بصورت کلی رفع کنیم باید با اولویت بندی و نیازسنجی در زمینه مشکلات شهرستان اعتبارات را ویژه اختصاص دهیم تا در یک بازده زمانی مشخص بتوانیم هر سال ۲ تا ۳ مشکل را برطرف سازیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: