• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-1494-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حضور تیمهای تیراندازی گیلان در مسابقات کشوری نظام مهندسی

سرمربی تیم تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان با اشاره به برگزاری تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان در 24 و 25 اسفندماه جاری،گفت:چهار تیم تفنگ و تپانچه از استان گیلان در مسابقات کشوری سازمان نظام مهندسی ساختمان حضور می‌یابند.

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان،رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان به همراه رئیس کمیسیون ورزش سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان از روند تمرینات تیم تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان بازدید کردند.

محمدصادق زارع، سرمربی تیم تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان در این دیدار با تشکر از حمایت‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان از ورزش و خصوصا رشته تیراندازی،حضور و توجه نماینده اداره کل راه و شهرسازی و مسئول کمیته ورزش سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان را در تمرینات ورزشکاران تیراندازی این سازمان، جهت افزایش روحیه و انگیزه ورزشکاران برای حضور در مسابقات کشوری بسیار موثر و ارزشمند دانست.

وی با ارائه گزارشی از روند تمرینات و میزان آمادگی تیم تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان،گفت: هیات تیراندازی استان با هماهنگی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان اقدام به برگزاری یک دوره اردوی آماده سازی برای حضور در مسابقات کشوری سازمان نظام مهندسی ساختمان کرده که تاکنون 18 جلسه تمرینی برگزار شده است.

زارع با اشاره به اینکه مسابقات کشوری تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان در 24 و 25 اسفندماه سالجاری به میزبانی استان مازندران برگزار می‌شود، گفت:چهار تیم تفنگ و تپانچه از استان گیلان در مسابقات کشوری سازمان نظام مهندسی ساختمان حضور می‌یابند و با توجه به برنامه‌های تمرینی این تیم‌ها، ورزشکاران عضو تیم از آمادگی نسبی لازم برخوردار هستند.

سرمربی تیم تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان ادامه داد:تیم تیراندازی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان تاکنون طی 5 مرحله در این مسابقات شرکت کرده است که موفق به کسب عناوین قهرمانی در 3 مرحله این مسابقات شده است.

وی اضافه کرد:تیم‌های شرکت کننده از دیگر استان‌های کشور از نظر کیفی و فنی رشد قابل توجهی داشتند و مهمترین رقبای ما در این رقابت‌ها تیم‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران، اصفهان و بوشهر هستند.

مهندس علی مبصر، عضو هیات مدیره و رئیس کمیسیون ورزش سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان در ادامه این دیدار گفت: کمیته ورزش نظام با توجه به کثرت اعضا،سعی در همگانی کردن ورزش دارد تا امکان ورزش برای اکثر اعضا فراهم شود.

وی افزود:کمیسیون ورزش سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان برای رشته‌هایی که طی سال‌های گذشته در ابعاد قهرمانی فعالیت داشته و موفقیت‌هایی هم کسب کرده،تمهیداتی اندیشیده تا همچنان در کسب سکوهای قهرمانی موفق ظاهر شوند.

مبصر، استفاده از ظرفیت‌های هیات‌های ورزشی در استان را لازمه رشد و توسعه در امر ورزش خواند و گفت:سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان با هماهنگی و بهره گیری از این ظرفیت‌ها توانسته در کسب سکوهای قهرمانی در سطح کشور خوش بدرخشد و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار شود.

عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان با اشاره به موفقیت‌های تیم تیراندازی این سازمان در دوره‌های گذشته،از ورزشکاران خواست تا با تلاش، همیت و بهره مندی از توصیه‌های فنی مربیان، بهترین عملکرد خود را در این مسابقات به نمایش بگذارند و با کسب عناوین قهرمانی یاد خاطره مرحوم مهندس «سجاد زحمتکش»از قهرمانان با اخلاق تیم گیلان در سال‌های گذشته بود، را زنده نگهدارند.

در ادامه سیدحمیدرضا موسوی عربانی، رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان اظهار کرد:رشته تیراندازی از جمله رشته‌های ورزشی مورد تاکید دین مبین اسلام است که در پیشرفت ابعاد روحی و استقامت ورزشکاران این رشته بسیار تاثیر گذار است.

وی افزود:به عنوان ورزشکار رشته تفنگ، تاکنون افتخار حضور در تمرینات و شرکت در 2 دوره مسابقات نظام مهندسی کشور در کنار جناب زارع از مربیان ارزشمند کشوری و دیگر تیراندازان تیم نظام مهندسی گیلان را داشتم.

موسوی با آرزوی موفقیت برای تیم تیراندازی گیلان گفت:با توجه به حمایت‌های کمیته ورزش سازمان برای بیشبرد اهداف ورزشی در ابعاد همگانی و قهرمانی و همچنین برگزاری تمرینات منظم و فنی توسط هیات تیراندازی گیلان،امیدواریم شاهد موفقیت تیم نظام مهندسی ساختمان گیلان در این مسابقات باشیم.

گفتنی است؛در پایان به اعضای تیم نظام مهندسی ساختمان گیلان هدایایی به رسم یادبود اهداء شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: