• پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-69289-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : ----

شهردار رشت:

17 ردیف پروژه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان در شهر رشت داریم

شهردار کلانشهر رشت گفت: 17 ردیف پروژه با مبلغ 10 میلیارد و 800 میلیون تومان برای شهر رشت داریم که یک میلیارد و 100 میلیون تومان هم از حوزه عمران برای شهرداری رشت در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، مسعود نصرتی شهردار رشت در کمیته برنامه ریزی شهرستان رشت، اظهار کرد: 17 ردیف پروژه با مبلغ 10 میلیارد و 800 میلیون تومان برای شهر رشت داریم که یک میلیارد و 100 میلیون تومان هم از حوزه عمران برای شهرداری رشت در نظر گرفته شده است.

شهردار کلانشهر رشت افزود: تاکنون از این 17 ردیف اعتباری، یک میلیارد و 200 میلیون تومان تخصیص داشتیم که در برخی حوزه ها 10 درصد اعتبار تخصیص یافته اما طی وصولی که در دو هفته آینده خواهیم داشت میزان تخصیص ها به 40 درصد افزایش پیدا می کند.

وی گفت: دو ردیف اصلاح اعتبار و مصوبه جدید داریم که یک میلیارد تومان برای تاسیسات آتش نشانی بازار رشت و همچنین یک میلیارد و 500 میلیون تومان هم برای بهسازی بافت مرکزی در منطقه دو می باشد.

نصرتی تصریح کرد: امیدواریم از 17 ردیفی که با منابع داخلی شروع کردیم و تاکنون 10 درصد تخصیص داشتیم با حمایت ها و تزریق منابع میزان تخصیص های ما به 40 درصد برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: