• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-1494-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری نشست تخصصی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در لاهیجان

جلسه تخصصی مربیان و روسای کمیته‌های سبک الیت کیک بوکسینگ کشور با حضور مستر اردشیر داوطلب رئیس این سبک در لاهیجان برگزار شد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر نشست تخصصی مربیان و روسای کمیته‌های سبک الیت کیک بوکسینگ با حضور مستر اردشیر داوطلب رئیس سبک کشور، استاد معصومه ضیایی نایب رئیس سبک الیت و نایب رئیس هیات ورزش‌های رزمی لاهیجان و جمعی از مربیان و مسئولین کمیته‌های این سبک در سالن اجتماعات دفتر مرکزی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در لاهیجان برگزار شد.

در این نشست که با هدف تقویت برنامه‌های سبک الیت در کشور و افزایش بار فنی و تکنیکی مربیان و مسئولین کمیته‌های مربوطه این سبک تشکیل گردید، رئیس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور به توانمندی‌های مجموعه سبک الیت در کشور اشاره کرد و گفت: اخلاق مداری و نحوه برقراری ارتباط مهربانانه با هنرجویان و خانواده‌های آنان و جذب مربیان کاربلد و کارآمد و بهره مندی از دانش رزمی از راه‌های پیشرفت و ایجاد انگیزه در کودکان، نوجوانان و جوانان است.

مستر داوطلب در ادامه از برگزاری کلاسی با حضور کلیه مربیان سبک الیت و بازآموزی تکنیک‌های آموزشی برای هنرجویان در 15 اسفندماه سال‌جاری خبر داد.

همچنین در این جلسه، حمایت همه جانبه مسئولین سبک از مربیان، برگزاری دوره‌های استاژ فنی بزرگ و تلفیقی کار کردن هنرجویان رزمی برای شناخت فایترها بعنوان حریف در مسابقات، راه اندازی سایت اطلاع رسانی توسط روابط عمومی، اطلاع رسانی و برنامه ریزی و تبلیغات به موقع برای برپایی مسابقات، برگزاری نشست‌های ماهیانه مربیان و عوامل هیات‌ها و انجمن‌ها، صدور کارت رسمی از سوی فدراسیون رزمی در سال جدید و ایجاد صندوق حمایتی از جمله مواردی بود که توسط مربیان و حاضرین در جلسه مطرح و تایید شد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه احکام صادره مربیگری درجات یک، 2 و 3 و آزمون‌های فنی و ... توسط رئیس سبک اهدا گردید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: