• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-794-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کوهپیمایی ورزشکاران آستارا برای گرامیداشت فجر انقلاب

در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر ،جمعی از ورزشکاران آستارا در ارتفاعات شهرستان کوهپیمایی کردند.

داود دوستدار، رئیس هیأت ورزش های همگانی شهرستان مرزی بندر آستارا در گفت و گو با ایسنا - منطقه گیلان، اظهار کرد: همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر ، جمعی از ورزشکاران عضو هیأت ورزش های همگانی وابسته به اداره ورزش و جوانان آستارا در ارتفاعات شهرستان کوهپیمایی کردند.

وی با تأکید بر اینکه "عیسی نوری زاده" سرپرستی و "حمید ندیری" راهنمایی گروه را بر عهده داشتند ، ادامه داد: در این صعود 25 نفر از زنان و مردان ورزشکار عضو هیأت مذکور حضور داشتند.

دوستدار با بیان اینکه این گردشگری طبیعی و ورزشی زیر نظر کمیته گردشگری هیأت برگزار شد ، افزود: بیش از 7 کیومتر از ارتفاعات روستاهای تلخان، عندلیبی و ویرمونی در این حرکت فرهنگی و ورزشی پیموده شد.

وی حفظ آمادگی اعضا و ارزیابی قوای جسمانی آنان را از دیگر اهداف این کوهپیمایی برای صعودهای بزرگ برشمرد و خاطر نشان کرد: برنامه های بسیاری توسط دست اندرکاران هیأت شهرستان مرزی بندر آستارا،جهت تحقق سند چشم انداز توسعه ورزش همگانی کشور تدوین شده است که یکی پس از دیگری محقق می شود.

به گزارش ایسنا ، ورزش کوهپیمایی در شهرستان آستارا قدمت یکصد ساله دارد و تعداد کثیری از شهروندان این بندر مرزی به این ورزش مشغول هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: