• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-694-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری نخستین دوره آموزشی سوارکاری ویژه بانوان در رشت

رئیس هیات سوارکاری شهرستان رشت از برگزاری نخستین دوره آموزشی سوارکاری ویژه بانوان در رشت همزمان با دهه فجر خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان،محمدمهدی انتظام در پنجمین نشست تخصصی کمیته بانوان سوارکار هیات سوارکاری این شهر از برگزاری نخستین دوره آموزشی سوارکاری ویژه بانوان در رشت به مناسبت دهه فجر خبر داد و اظهار کرد:این امر در راستای ایجاد نشاط و تندرستی و به منظور سوق دادن جامعه زنان به سمت ورزش سوارکاری صورت خواهد گرفت.

رئیس هیات سوارکاری شهرستان رشت با تقدیر و تشکر از ریاست کمیته بانوان سوارکار شهرستان رشت و دیگر اعضای فعال این کمیته، افزود: کمیته بانوان سوارکار شهرستان رشت اخیرا با جدیت تمام در راستای ایجاد فضای ورزشی و فرهنگی سوارکاری بسیار فعال عمل کرده اند.

به گفته این مسئول،تشکیل نخستین کارگاه آموزشی در سطح عمومی با هدف آشنایی بانوان با علم سوارکاری و ایجاد برقراری ارتباط با اسب به زودی در رشت برگزار خواهد شد که در این کلاس ها از همه افراد علاقمند به سوارکاری در سنین مختلف ثبت نام می شود.

انتظام تصریح کرد:زمان برگزاری نخستین کارگاه آموزش سوارکاری بانوان به میمنت ایام الله دهه فجر توسط روابط عمومی فراخوان می شود و بعد از انجام پیش ثبت نام، مکان و زمان و مدت آن اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این کارگاه،بانوان در یک کلاس تئوری با تاریخچه،سابقه اسب و روش های سوارکاری و شیوه رفتار و برقراری ارتباط با اسب بهره مند می شوند،خاطرنشان کرد:بانوان،در یک کلاس عملی با مربیان متخصص و اسب های آموزشی به ویژه اسب کاسپین آشنا خواهند شد.

وی یادآور شد:این کارگاه در چهار مرحله در سر فصل های عمومی و تخصصی با نازل ترین هزینه و در ظرفیت و تعداد محدود برگزار خواهد شد.

رئیس هیات سوارکاری شهرستان رشت در خاتمه با اشاره به وجود مشکلات در ورزش بانوان،خاطرنشان کرد:بدون شک مشکلاتی نیز در این راه وجود خواهد داشت،که ما را نیازمند حمایت های فدراسیون سوارکاری،اداره کل ورزش و جوانان و هیات سوارکاری استان گیلان می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: