• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-26689-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان خبر داد:

پرداخت متوسط ماهانه 163 میلیارد تومان تعهدات در گیلان

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: طی 9 ماهه امسال در بخش بیمه ای بیش از یک هزار و 472 میلیارد تومان انواع تعهدات به بیمه شدگان و مستمری بگیران پرداخت شده است.

جمیل حق پرست،مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان اظهار کرد: طی 9 ماهه منتهی به آذر امسال، تنها در بخش بیمه ای بیش از یک هزار و 472 میلیارد تومان انواع تعهدات به بیمه شدگان و مستمری بگیران پرداخت شده است.

وی افزود:همچنین در هشت ماهه لغایت آبان 96، قریب به 75 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری از سوی تامین اجتماعی گیلان به حدود 8 هزار نفر مشمولان این تعهد پرداخت شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد:این میزان تعهدات شامل یک هزار و 360 میلیارد تومان مستمری در قالب انواع تعهدات بلندمدت و 39 میلیارد تومان تعهدات کوتاه مدت در قالب غرامت ها و کمک هزینه ها به بیمه شدگان گیلانی می باشد.

حق پرست،پرداخت بیش از 971 میلیارد تومان مستمری بازنشستگی را بیشترین رقم گروه تعهدات ریالی استان برشمرد و خاطرنشان کرد: 45 درصد حجم ریالی تعهدات تامین اجتماعی گیلان توسط شعب رشت انجام می گیرد.

وی یادآور شد:در مدت مذکور مبلغ 15 میلیارد تومان انواع غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری و 22 میلیارد تومان کمک هزینه های ازدواج،کفن و دفن،پروتز،اروتز پرداخت شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان عنوان کرد:با احتساب هزینه های بخش درمان تامین اجتماعی گیلان،متوسط تعهدات ماهانه این سازمان در سطح استان بیش از 200 میلیارد تومان می گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: