• جمعه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-17189-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار سیاهکل:

رسیدگی به کنتورهای آب، برق و گاز مانع از قطعی می شود

فرماندار سیاهکل گفت: رسیدگی به کنتورهای آب، برق و گاز می تواند مانع از قطعی شود لذا مسئولان ادارات مربوطه توصیه های لازم را به منظور جلوگیری از یخ بستن کنتورها به مردم ارائه دهند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، مهندس رضا اسلامی در ستاد مدیریت بحران شهرستان سیاهکل، با اشاره به بارش برف سنگین در منطقه، اظهار کرد: اولویت اول ما بازگشایی راه های اصلی و سپس مسیرهای درون شهری، برون شهری و روستایی است.

فرماندار سیاهکل، از شهرداران خواست به موقع نسبت به بازگشایی مسیرهای درون شهری اقدام کنند و افزود: طی این مدت همه اعضای ستاد مدیریت بحران در کنار دستگاه های خدمت رسان در حالت آماده باش باشند.

وی با تاکید بر لزوم پاسخگویی همه اپراتورهای ادارات آب، برق و گاز به مردم، تصریح کرد:: بخشداران و دهیاران با استفاده از ادوات کشاورزی نسبت به برفروبی و بازگشایی جاده های روستایی اقدام کنند.

این مقام مسئول، با بیان اینکه شهرداری در ابتدا راه های اصلی را بازگشایی کند و سپس به پاکسازی کوچه ها بپردازد، گفت: هیچکس حق ندارد در بازگشایی خیابان ها و کوچه ها استثنا قائل شود و اقدام به برفروبی مسیری به غیر از مسیرهای اولویتدار کند.

اسلامی، با بیان اینکه آماده باش اعضای ستاد مدیریت بحران تا روز سه شنبه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: رسیدگی به کنتورهای آب، برق و گاز می تواند مانع از قطعی شود لذا مسئولان ادارات مربوطه توصیه های لازم را به منظور جلوگیری از یخ بستن کنتورها به مردم ارائه دهند.

وی با تاکید بر لزوم برفروبی از سقف دامداری ها، مرغداری ها و گلخانه ها و ذخیره دان و علوفه مورد نیاز، متذکر شد: در برف سال گذشته با مشکل قطعی برق مواجه بودیم لذا تیم های واکنش سریع اداره برق از هم اکنون نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدام کنند.

فرماندار سیاهکل، ضمن قدردانی از عملکرد راهداری در برف سال گذشته، یادآور شد: بخش اعظم کار برفروبی و بازگشایی محورها بر عهده راهداری است لذا تقسیم کار مناسب صورت گیرد تا موفق تر از سال های گذشته عمل کنیم.

وی با بیان اینکه بانوان باردار در روزهای برفی از مناطق کوهستانی به بخش جلگه منتقل شوند، اضافه کرد: براساس پیش بینی هواشناسی روز سه شنبه با یخبندان مواجه خواهیم بود لذا نمک کافی برای نمکپاشی محورها تمهید شود. همچنین از اعضای ستاد می خواهم با کمک سپاه روحیه جهادی داشته باشند و به رفع مشکلات مردم بپردازند تا زمستان خوبی داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: