• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-49589-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پرداخت سود سهام عدالت و افزایش وام ازدواج تاثیر موقت بر زندگی مردم دارد

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از اقدام رییس‌جمهور در مورد صدور دستور پرداخت سود سهام عدالت و افزایش مبلغ وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان در عین حال گفت که این اقدامات تاثیر موقت دارد و باید برای بهبود وضع اقتصادی مردم اقدامات بلندمدت انجام شود.

محمود شکری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پرداخت سود سهام عدالت قرار بود اول امسال انجام شود که این موضوع به خاطر انتخابات مسکوت ماند یعنی چیز جدیدی نیست بلکه پول مردم است که باید هر چه زودتر پرداخت می‌شد.

وی افزود: شاید پرداخت سود سهام عدالت برای طبقات پایین تا حدی اثرگذار باشد. باید ببینیم با توجه به وضعیت گرانی، اثر این موضوع در سبد خانوار روستاییان و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی چقدر است.

نماینده مردم تالش در مجلس یادآور شد: اینکه آقای روحانی دستور پرداخت وام ازدواج ۱۵ میلیون تومانی را دادند نیز دستور خوبی بود هر چند نمایندگان تصمیم گرفته بودند مبلغ وام ازدواج را در بودجه افزایش دهند اما به هر حال به خاطر این اقدام دولت قدردانی می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد در مجلس و در قالب بودجه ۹۷ این حکم را به تصویب برسانیم.

شکری خاطرنشان کرد: این اقدامات تا حدودی مسکن است و تاثیر آن در زندگی مردم موقت است. نکته مهم این است که ما باید فرمایشات رهبری را اجرا کنیم و به فریاد جوانان بیکار برسیم.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: ما فضای کسب و کار داریم اما همه مشکل ما پول نیست بلکه بخش زیادی از آن مدیریتی است. ما نیازمند مدیران جهادی انقلابی و بسیجی واقعی هستیم که انگیزه و اعتقاد لازم را برای خدمت به مردم داشته باشند بنابراین به نظر می‌رسد مشکل ما کمبود منابع نیست و نیازمند بازنگری در مدیریت‌ها هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: