• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-49089-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حاجتی خبر داد:

جذب 100 درصدی سوادآموزان در گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه جذب سوادآموزان در کلاس های سوادآموزی بر اساس ابلاغ سازمان در سالجاری 100 درصد محقق شده،گفت:بیش از 9 هزار نفر بر اساس سهمیه ابلاغی ما در کلاس سوادآموزی جذب شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان،مهدی حاجتی با بیان اینکه سال گذشته 313 جلسه شورای آموزش و پرورش در شهرستان ها و مناطق مختلف استان گیلان برگزار شد، اظهار کرد:این جلسات یک هزار و 396 مصوبه داشت که 93 درصد از آنها اجرا و بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش بر اساس اجرای این مصوبات مرتفع شد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان افزود:در حال حاضر، 87.33 درصد از جمعیت شش سال به بالا و 96.87 درصد از جمعیت هدف (10 تا 49 سال) استان باسواد هستند.

وی با بیان اینکه جذب سوادآموزان در کلاس های سوادآموزی بر اساس ابلاغ سازمان در سالجاری 100 درصد محقق شده، افزود:بیش از 9 هزار نفر بر اساس سهمیه ابلاغی ما در کلاس سوادآموزی جذب شدند.

حاجتی با اشاره به مراحل اجرای طرح تغییر کاربری برخی اماکن آموزش و پرورش خاطرنشان کرد:آموزش و پرورش گیلان املاکی دارد که در مناطقی قرار گرفته که با داشتن کاربری تجاری و فروش آن می‌تواند کمک بزرگی به این اداره کل کند و تاکنون 15 مورد با این شرایط در رشت شناسایی شده‌ است.

وی بیان کرد:ارتقای سرانه فضاهای اردوگاهی و اعمال سیاست های تشویقی برای معلمان و دانش آموزان نمونه، از دیگر برنامه های فعلی آموزش و پرورش است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: