• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-45989-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وزیر ارتباطات در دیدار مالک سپیدرود:

برنامه های هدفمند و اشتغالزای باشگاه سپیدرود حمایت می شود

وزیر ارتباطات گفت: این وزارتخانه از طریق اپراتور همراه اول و پست بانک در طرح های اقتصادی و برنامه ریزی های مدیریتی باشگاه سپیدرود برای حمایت از این تیم اعلام آمادگی می کند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، در پی هماهنگی و برنامه ریزی غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، مالک جدید باشگاه فرهنگی و ورزشی سپیدرود رشت با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و گفتگو کرد.

دکتر محمدجواد آذری جهرمی در این دیدار، از طرح ها و برنامه های اقتصادی، هدفمند و اشتغالزای مالک جوان باشگاه سپیدرود رشت حمایت کرد و گفت: این وزارتخانه از طریق اپراتور همراه اول و پست بانک در طرح های اقتصادی و برنامه ریزی های مدیریتی باشگاه سپیدرود که در قالب طرح های توجیهی فنی، اقتصادی و ورزشی می باشد برای حمایت از تیم فوتبال سپیدرود اعلام آمادگی می کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: سرمایه گذاری در ورزش یکی از اهداف این وزارتخانه است و به همین منظور ضمن تقدیر از برنامه های مدیریتی و ورزشی دکتر تن زاده، آماده همکاری و حمایت از این مجموعه خواهیم بود.

جواد تن زاده، مالک باشگاه سپیدرود رشت نیز، ضمن تقدیر از حمایت مطلوب وزیر ارتباطات، یادآور شد: به منظور توسعه و اشاعه ورزش و معرفی جایگاه باشگاه سپیدرود با تمام وجود در خدمت مردم شهرم هستم و مهمترین هدف ما نیز ایجاد شور و نشاط و سلامت در جامعه است که فوتبال یکی از مهم ترین ابزار ورزشی برای انتقال این مهم می باشد و انتظار داریم همه مسئولان با درک این موضوع از باشگاه سپیدرود رشت حمایت کنند.

وی اضافه کرد: بر همین اساس ارتباط با وزرا و مسئولان از جمله راهکارهای مدیریتی اینجانب بوده که با برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین شده که البته نقش نماینده مردم رشت برای هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری جلسات با وزرا و مسئولان بسیار تاثیرگذار است و امیدواریم حمایت های ایشان از باشگاه سپیدرود استمرار داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: