• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-44289-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد:

معرفی لنگرود به عنوان شهرستان سبز در دهه فجر

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از افتتاح طرح گازرسانی به 12 روستای شهرستان لنگرود در دهه مبارک فجر امسال خبر داد و گفت: این شهرستان به عنوان هشتمین شهرستان سبز در گیلان معرفی خواهد شد.

حسين اكبر، مديرعامل شرکت گاز استان گيلان در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، از افتتاح طرح گازرسانی به 12 روستای شهرستان لنگرود در دهه مبارک فجر امسال خبر داد و اظهار کرد: برای گازرسانی به 12 روستای آتش سرا، كته خوربين، سنگتاش، لياشور سرای استادولی، آغوزچال، حسين آباد، سرليل، بلوردكان، کل چال، گاوکلی، اترود و مادیان گوابر در دهه فجر امسال بیش از 1.6 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: طبق تعاریف وزارت نفت، اگر بیش از 95 درصد سوخت شهرستانی از طریق گاز طبیعی تامین گردد، آن شهرستان به عنوان شهرستان سبز از لحاظ گازرسانی معرفی می وشود و لذا با گازرسانی به 12 روستای لنگرود در دهه مبارک فجر، این شهرستان با پوشش صد درصدی خانوارهای شهری و 96 درصدی خانوارهای روستایی از نعمت گاز، به عنوان هشتمین شهرستان سبز در گیلان معرفی خواهد شد.

مديرعامل گاز گيلان ادامه داد: برای تحقق این مهم در دهه فجر امسال بالغ بر 30 کیلومتر عملیات شبکه گذاری و بیش از 300 انشعاب گاز در این روستاها نصب شده است.

اکبر خاطرنشان کرد: این پایان کار نیست و عملیات گازرسانی به 12 روستای دیگر این شهرستان با بودجه ای بالغ بر 1.5 میلیارد تومان در حال اجرا می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: