• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-491-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دهه فجر فرصت مغتمی برای مرور آرمان های انقلاب است

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان رودبار گفت: دهه فجر فرصت مغتنم و مناسبی است تا رجعت و مرور به آرمان های دوباره انقلاب داشته باشیم.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، علیرضا انصاری در ستاد دهه فجر شهرستان رودبار، اظهار کرد: دهه فجر فرصت مغتنم و مناسبی است تا رجعت و مرور به آرمان های دوباره انقلاب داشته باشیم و اهداف و آرمان ها را تقویت نمائیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان رودبار افزود: مراقبت نماییم اگر احیانا گرد و غباری بر آرمان ها نشسته است غبار روبی نماییم که این اصلی ترین هدف برای تمام برنامه هایی است که در دهه مبارک فجر در دست اقدام داریم و هرکدام از ادارات به فراخور مسئولیت شان باید در این مأموریت گام بردارند.

وی افزود: آرمان های انقلاب اسلامی در آئینه قانون اساسی تبلور، تجلی و نمود پیدا کرده است که اگر بخواهیم اجرا نمائیم اجرای بدون تنازل قانون اساسی را باید در دستورکار قراردهیم که آن آرمان ها در این قانون متجلی شده است.

انصاری گفت:اگر امروز حوادث ناخوشایندی را شاهد هستیم شاید یکی از دلایل آن عنایت نداشتن ما به بخشی از اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است که اعتراض در چارچوب قانون به رسمیت شناخته شده است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رودبار خاطرنشان کرد:هر فردی قادر است در چارچوب قانون اعتراض و انتقاد خود را مطرح کند اما در کنار اعتراض،اغتشاش و خرابکاری و رفتارهای منافی امنیت ملی قطعا در هیچ نظامی پذیرفته نیست و باید مراقبت کرد که از چارچوب قانون خارج نشود.

وی تصریح کرد:همه ما که بر سر سفره نظام اسلامی نشسته ایم مسئولیت داریم و بر ما فرض و واجب است که نسل های پس از انقلاب را به آرمان های انقلاب آشنا نمائیم و در این مسیر نباید کارها و برنامه ها را بصورت صوری و برای رفع تکلیف انجام دهیم بلکه باید برنامه های محتوا محور داشته باشیم.

انصاری از شهرداری ها و دستگاه های فرهنگی شهرستان خواست یک فضای پرنشاطی را برای جوانان و نوجوانان رقم زنند و با انعکاس خدمات نظام و انقلاب به نسل امروز کام آنان را شیرین نمایند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار همچنین تأکید کرد: از گنجینه گرانبهای وصیت نامه امام راحل غفلت نکنیم که تمام دستورالعمل های حفظ و حراست از انقلاب و آرمان ها در آن مندرج است.

وی در پایان، آغاز فعالیت های ستاد دهه فجر شهرستان رودبار را با تشکیل17 کمیته و معرفی مسئولان کمیته ها و نیز ستاد فرعی در بخش ها و سه ستاد در شهرها اعلام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: