• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-394-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معرفی نفرات برتر مسابقات سوارکاری شهرستان رشت

مسابقات کورس شهرستان رشت در پیست مجموعه سوارکاری کاسپین پیربازار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، مسابقات کورس شهرستان رشت در پیست مجموعه سوارکاری کاسپین پیربازار این شهرستان برگزار شد و عده کثیری از همشهریان با حضور برخی از مسولین از نزدیک این مسابقات مهیج را تماشا کردند.

نتایج مسابقات به شرح ذیل است:

در مسابقات کورس اسب های محلی کلاس «a»: نفر اول مهرداد شهبازی با اسب ریو به مالکیت هاشم رضایی، نفر دوم حسن یزدانپرست با اسب رعد به مالکیت فرزاد معتمدی و نفر سوم مهدی رجبی با اسب موج سیاه به مالکیت هیئت سوارکاری خمام.

در کورس اسب های محلی در کلاس «b» ابتدا دو کورس مقدماتی انجام شد که از هر کورس چهار اسب به مسابقه فینال راه یافتند که در نتیجه ابراهیم عزیزی با اسب ایرانا به مالکیت مرتضی رضایی نفر اول، آرمین احمدی با اسب سردار به مالکیت سید محمدباقر شفیعی نفر دوم و رضا باقری با اسب آهو به مالکیت هیئت سوارکاری خمام نفر سوم شدند.

در کورس اسب های ترکمن نیز، عبدالکریم دردی عطایی با اسب حنا به مالکیت مظاهر صفاری مقام اول، کامیار بخش طالشی با اسب قیربای به مالکیت سعید طالشی مقام دوم و میلاد روشن قیاس با اسب مارکیوس به مالکیت فرزاد روشن قیاس مقام سوم را کسب کردند.

به گزارش ایسنا، در این دوره از مسابقات از قهرمان ارزنده سوارکاری رشته پرش آریا مرزبان و همچنین از قهرمان ارزنده سوارکاری در رشته استقامت ستاره یحیایی نیز تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: