• چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-65589-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

راه اندازی سامانه معرفی عملکرد پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی گیلان

معاون آموزشی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی رشت گفت:سامانه معرفی عملکرد پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان به عنوان نمایشگاه دائمی جهت معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در جهاددانشگاهی گیلان راه‌اندازی شد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، در مراسم تقدیر از پژوهشگران و جهادگران برتر سازمان جهاددانشگاهی گیلان، سامانه معرفی عملکرد پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی گیلان افتتاح و راه‌اندازی شد.

غمگسار معاون آموزشی موسسه جهاد دانشگاهی رشت،در این مراسم با اشاره به اهداف راه‌اندازی این سامانه گفت: سامانه معرفی عملکرد پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی گیلان به عنوان نمایشگاه دائمی جهت معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در جهاد دانشگاهی گیلان راه‌اندازی شده است .

وی تصریح کرد:در این سامانه برای هر کدام از بخش‌های جهاددانشگاهی شامل پژوهشکده محیط زیست، معاونت پژوهش، موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی و مراکز علمی کاربردی پژوهشگران، مقالات و طرح‌های پژوهشی آنها و همچنین کتب منتشر شده توسط هر کدام از واحدها و همچنین آزمایشگاه‌های دایر در جهاددانشگاهی به طور کامل معرفی شده‌اند .

معاون آموزشی موسسه جهاددانشگاهی رشت،ادامه داد:در این سامانه راه‌های ارتباطی جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجریان طرح‌ها نیز پیش‌بینی شده است .

غمگسار در پایان خاطرنشان کرد: اجرا و طراحی این سامانه توسط دانشجویان مقطع کارشناسی موسسه آموزشی جهاد دانشگاهی رشت انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: