• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-34489-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

تشکل‌های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان:

دانشگاهیان ایران مطالبه‌گری و کمک در هیچ سطحی را از مسئولین دریغ نمی‌کنند

تشکل های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در بیانیه ای بمناسبت روز دانشجو آورده است: برای رسیدن به سطح زندگی شایسته ملت ایران، دانشگاهیان ایران مطالبه‌گری و کمک در هیچ سطحی را از مسئولین دریغ نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، تشکل‌های دانشگاهی دانشگاه آزاد ضمن گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو در بیانیه ای آورده است: 16 آذر هر سال به برکت خون سه شهید بزرگوار دانشگاه در آذر 1332 روز دانشجو نامگذاری شده است. در تمام سال‌های پس از انقلاب اسلامی بیشتر از اینکه بزرگداشت این روز باشد، نشانه‌ای بوده از زنده بودن دانشجویان و دانشگاهیان ایران حتی در فضای خفت بار پس از کودتای آمریکایي انگلیسی 28 مرداد 1332 .

این بیانیه می‌افزايد: اين حیات طیبه، استوارتر و سربلندتر تا امروز به همت دانشجویان و دانشگاهیان ایرانی ادامه دارد و انشاالله در آینده در تمامی کشورهای اسلامی ریشه خواهد گرفت .

بیانیه مذکور می‌افزاید: برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان اسلام، آنجائی که سرافرازانه در مقابل هژمونی تمدن غرب برای رفع تحقیر از کشورهایتان مظلومانه ایستاده‌اید، آنجا که مانند ملت‌های سربلند سوریه، عراق و یمن در سال‌های اخیر طراحی تجزیه کشورهای اسلامی در جهت غارت منابع طبیعی و انسانی خود را ناکام گذاشته‌اید، آنجا که از آرمان همیشگی تشکیل کشور یکپارچه فلسطین به پایتختی قدس شریف بجای ایده جعلی ایجاد دو کشوری فلسطینی – اسرائیلی حمایت می‌کنید و راه مقاومت و مبارزه را بجای مذاکرات بی ثمر با دنیای غرب انتخاب می‌کنید، در کنارتان ایستاده‌ایم .

در این بیانیه آمده است: مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکبار دیگر در روزی که بنام دانشجو و دانشگاهیان که متعلق به همه ملت ایران است خدمتتان یادآوری می‌کنیم داشتن زندگی آبرومندانه و پیشرفته حق ملت بزرگ ایران است. ایران امروز بدون شک یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه‌ای در نظام بین‌المللی و در آینده جزء قدرت‌های اثرگذار جهانی خواهد بود .

این بیانیه تصریح می‌دارد: این وعده حق سالها پیش با ایثار شهدای بزرگ این ملت و رهبری بی‌بدیل امام امت و امروز امام المسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای پایه گذاری شده است. برای رسیدن به سطح زندگی شایسته ملت ایران، اجرای همزمان مبارزه مستمر با فساد در همه ابعاد آن، اصلاح ساختار اقتصادی کشور با راهبرد اقتصاد مقاومتی و اصلاح سبک زندگی به شیوه اسلامی – ایرانی نیازمند نوعی مدیریت جهادی است که توسط شما باید اعمال گردد.برای رسیدن به این مهم دانشگاهیان ایران مطالبه‌گری و کمک در هیچ سطحی را از شما دریغ نخواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: