• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-34389-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان:

تردد در تمامی محورهای گیلان جریان دارد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه اکنون گزارشی مبنی بر ریزش و رانش کوه در راه های استان دریافت نکرده ایم، گفت: تمامی محورهای گیلان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

محمدرضا نازک کار در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، از شب گذشته در برخی مناطق کوهستانی استان بارش برف آغاز شده و در محورهای اسالم – خلخال بارش برف به 15 سانتیمتر، پونل – خلخال 10 سانتیمتر و مناطق بالادست آستارا – اردبیل در حد سپیدپوش رسیده است.

وی با بیان اینکه براساس بخشنامه پلیس راه در این فصل باید خودروها در مناطق کوهستانی زنجیر چرخ همراه داشته باشند، تصریح کرد: راهداران نیز در راه های استان مستقر هستند تا مشکلات احتمالی را برطرف کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان، به رانندگان توصیه کرد که قبل از حرکت، طی تماس با سامانه 141 از وضعیت راه های استان مطلع شوند و در صورت تردد از مناطق کوهستانی استان، تجهیزات ایمنی لازم را به همراه داشته باشند.

این مقام مسئول، همچنین از رانندگان خواست تا با توجه به بارش باران و به دنبال آن لغزنده بودن جاده ها، با رعایت سرعت مطمئنه و مقررات راهنمایی و رانندگی، سفری ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

نازک کار، با بیان اینکه اکنون گزارشی مبنی بر ریزش و رانش کوه در راه های استان دریافت نکرده ایم، گفت: تمامی محورهای گیلان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 482 راهدار در قالب 41 اکیپ راهداری به همراه 274 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و 30 دستگاه خودروی سبک در راهدارخانه ها برای برطرف کردن مشکلات احتمالی در راه های استان مستقر هستند. همچنین 16 راهدارخانه ثابت و 9 راهدارخانه سیار در گیلان فعال است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: