• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-291-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

لاهوتی:

امنیت منطقه، بزرگترین پیام پیاده روی اربعین است

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگترین پیام پیاده روی اربعین، امنیت منطقه است، گفت: اگر این حضور میلیونی مسلمانان ساماندهی شود، قطعا بر حرکت های مذبوحانه دشمنان که سعی در ناامن جلوه دادن پیاده روی اربعین می کنند، تاثیرگذار است.

مهرداد لاهوتی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه گیلان، با اشاره به اهمیت پیاده روی اربعین، اظهار کرد: مردم و شیعیان عشق و ارادت خاصی به حضرت اباعبدالله(ع) دارند و همین امر باعث می شود که شاهد حضور بیش از 20 میلیون شیعه از اقصا نقاط دنیا باشیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ساماندهی پیاده روی اربعین، افزود: اگر این حضور عظیم و میلیونی مسلمانان ساماندهی شود، قطعا بر حرکت های مذبوحانه دشمنان که سعی در ناامن جلوه دادن پیاده روی اربعین می کنند، تاثیرگذار است.

وی گفت: بزرگترین پیام پیاده روی اربعین، امنیت منطقه است زیرا در برخی کشورها شاهد هستیم وقتی 500 نفر تجمع می کنند، اتفاق ناگواری رخ می دهد که بیانگر ناامنی است، طبق آخرین گزارش فقط 3 میلیون زائر از ایران در پیاده روی اربعین حضور دارد.

لاهوتی، حضور مسئولین در پیاده روی اربعین در کنار مردم را نکته مثبتی دانست و تصریح کرد: انعکاس و انتقال پیام حضور مسئولین در پیاده روی اربعین می تواند سبب امنیت خاطر مردم و تشویق به حضور، در این اجتماع بین المللی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: