• سه شنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-393-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به قلم مسعود بیزارگیتی؛

مجموعه شعر «در اتفاق حرف» منتشر شد

شاعر و منتقد ادبی معاصر گیلان از انتشار شانزدهمین دفتر شعر خود تحت عنوان «در اتفاق حرف» در قالب یکصد صفحه خبر داد.

مسعود بیزارگیتی، شاعر و منتقد ادبی معاصر استان گیلان در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه گیلان، از انتشار شانزدهمین کتاب خود تحت عنوان «در اتفاق حرف» خبر داد و اظهار کرد: این مجموعه شعر در قالب یکصد صفحه روانه بازار شده است.

وی جدیدترین اثر هنری خویش را شامل 40 عنوان شعر دانست و تصریح کرد: مجموعه مذکور در شمارگان یک هزار نسخه توسط انتشارات ارنواز چاپ و منتشر شده است.

به گزارش ایسنا، مسعود بیزارگیتی زاده 20 اسفند 1339 در شهرستان رشت، عضو کانون نویسندگان ایران، شاعر، منتقد ادبی و روزنامه‌نگار معاصر است.

وی بیش از سه دهه است که در قلمرو فرهنگ و ادبیات می‌نویسد، که حاصل آن انتشار چندین جلد کتاب در داخل کشور و انگلستان است. این ادیب گیلانی در حال حاضر چندین کتاب در حوزه داستان، شعر و نقد و پژوهش در دست تالیف دارد.

بیزارگیتی کتاب «روند بغرنج آفرینش» را که مجموعه‌ای در نقد ادبی بود در سال 1376 منتشر کرده است. از این شاعر و منتقد ادبی گیلان تاکنون کتاب‌های «لحظه‌ها و تامل» ، «شکلی که نام تو دارد»، «زبان گمشده»، «نشان‌های بی‌جهت»، «صداهای ریخته»، «سطرهای هنوز»، «دهانم با هیچ صلیبی به سکوت نمی‌رسد»، «در استوای بی‌تقویم کلمات»، «از سطرها و نشانه‌ها»، «از سکوی بی‌صدایی»، «تقاطع گمان‌های بی‌دهان»، «شب در قاه قاه اناری قاچ می‌خورد» و «از منظر روایت ها» منتشر شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: