• شنبه ۲۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-291-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سپاه خط قرمز نظام و غیر قابل مذاکره است

فرماندار شهرستان رودبار با صدور بیانیه ای در خصوص اظهارات واهی و بی پایه ترامپ، گفت: قطعا رشادت های سپاه پاسداران که میراث گرانبهای نظام اسلامی و حضرت امام خمینی(ره) می باشد خط قرمزیست که برای دولت و نظام و غیر قابل مذاکره و معامله است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، اسماعیل میرغضنفری، فرماندار شهرستان رودبار در پی اظهارات رئیس جمهور آمریکا، بیانیه ای صادر کرد؛ متن بیانیه به شرح زیر است:

آمریکای جنایتکار، بدعهد و پیمان شکن بار دیگر به دنیا نشان داد که غیرقابل اعتماد است؛ اگر چه تحرکات و یاوه های اخیر دونالد ترامپ نشان داد تیم هسته ای ایران چگونه ماهرانه برجام را چیده اند که فرصت ورود به ماهیت و شکل این معاهده بین المللی از توان هر قدرتی حتی آمریکای بد عهد نیز خارج است.

ملت ایران قهرمان هنوز فاجعه حمله تروریستی هواپیماهای جاسوسی به ایران و پیچیده شدن طومار رذالت آنها در طوفان طبس را از یاد نبرده اند، این مردم سراسر مهربان از فاجعه حمله ناو وینسنس آمریکا به هواپیمای مسافربری خاطرات تلخی در ذهن دارند، حملات ددمنشانه صدام که با صحنه گردانی آمریکا هشت سال کشور ما را درگیر کرده بود از دیگر شیطنت ها و خباثت های آمریکاست.

شکست و به گل نشستن آمریکا در ویتنام و بسیاری از کشورهای دیگر دنیا می بایست برای هیئت حاکمه این کشور درس عبرتی می شد که متأسفانه "نرود میخ آهنین بر سنگ".

اگرچه ایران اسلامی با رهبری داهیانه آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) ذره ای از حقوق خویش عقب نشینی نخواهد کرد اما این بدان معنا نیست تحت هر شرایطی تداوم راه و پایبندی ما را به برجام عملی کند لذا تا زمانی که حقوق قاطع و مسلم ما محفوظ باشد این پایبندی در چارچوب خط سیر ترسیمی از سوی مقام معظم رهبری قابل اجراست.

چه زیبا گفت رئیس جمهور با تدبیر ما که «آیا سپاه فاسد است یا نیروهایی که در منطقه همواره علیه استقلال ملت‌ها تلاش کردند؟» قطعا رشادت های سپاه پاسداران که میراث گرانبهای نظام اسلامی و حضرت امام خمینی(ره) می باشد خط قرمزیست که برای دولت و نظام و غیر قابل مذاکره و معامله است.

بی شک گفتار استراتژیک امام خمینی(ره) که "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند" برای همیشه تاریخ ساری و جاریست و اظهارات واهی و بی پایه ترامپ هم باردیگر همدلی، وفاق و عزم بیشتر ملت و دولت ما را در مسیر راسخ و مستحکم خویش موجب گردید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: