• جمعه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-4990-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتصاب فرهاد دلق پوش به سمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان

  با حکم وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، "فرهاد دلق پوش" به سمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان منصوب شد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان٬"دلق پوش" نماینده شهرستان مرزی بندر آستارا در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی بود و سوابق بسیاری را در حوزه های مختلف اقتصادی و فرهنگی دارد.

جانشینی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، عضویت در کمیسیون اقتصادی هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی ، عضویت در هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران ، عضویت در هیأت مدیره شرکت پایانه‌های نفتی ایران ، عضویت در هیأت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و تجاری خلیج فارس ، عضویت در هیات مدیره سازمان حمایت از مصرف کنندگان و... از فعالیت های اقتصادی وی محسوب می گردد.

وی فعالیت در عرصه های فرهنگی از قبیل معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، رئیس شورای پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، دبیر شورای فرهنگی عمومی گیلان و ریاست ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های آستارا و صومعه سرا را در کارنامه دارد.

فرهاد دلق پوش از طرف مجلس شورای اسلامی جهت شرکت در اجلاس مهم اقتصادی خارجی نیز مأموریت داشته است که از این مأموریت ها به حضور در اجلاس سالانه سازمان تجارت جهانی (ژئو – سوئیس) ، اجلاس سالانه بانک توسعه اسلامی (جده – عربستان) ، توسعه روابط پارلمانی و تجاری ایران و جمهوری گرجستان (تفلیس – گرجستان) ، توسعه روابط پارلمانی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه (استانبول – ترکیه) و سایر اجلاس نیز می توان اشاره کرد.

به گزارش ایسنا ، لازم به توضیح است ، مراسم معارفه وی شنبه ۲۲ مهر برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: