• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-54189-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ایجاد آرامش و امنیت کلیدی‌ترین مسئولیت پلیس در کشور است

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه آرامش و امنیت کلیدی‌ترین مسئولیت پلیس در کشور است، گفت:‌ پلیس تا پای جان برای حفظ امنیت کشور می‌کوشد.  

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، سردار محمدرضا اسحاقی در مراسم افتتاح ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان سیاهکل گیلان در هفته ناجا با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی و معاون مهندسی ناجا، با بیان اینکه فراهم آوردن آرامش و امنیت کلیدی‌ترین مسئولیت پلیس در کشور است، اظهار کرد: با همکاری مردم مومن، خداجو و فرهنگی گیلان، امنیت استان به نحوی مطلوب برقرار شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان تامین منابع برای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان را یک دغدغه جدی برای پلیس دانست و افزود: همه نهادهایی که در زمینه امنیت مسئولیت دارند، باید با روحیه جهادی در کنار پلیس پای کار باشند.

وی با تقدیر از عملکرد خیرین امنیت ساز در استان گیلان، تصریح کرد: نوسازی فضای کار به بهبود روحیه خدمتی کارکنان ناجا منجر خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه امکانات انتظامی موجود در شان مردم گیلان نیست، خاطرنشان کرد:‌ پلیس استان برنامه ای میان مدت برای سامان دادن به این مسئله دارد.

سردار اسحاقی با تاکید بر اینکه دفتر اصلی کار پلیس در خیابان‌ها و سطح شهرهاست، بیان کرد:‌ ترمیم ساختمان‌ها و فضاهای نظامی، باید در جهت شان و منزلت ارباب رجوع صورت گیرد.

این مقام ارشد انتظامی تحول در زیرساخت‌های انتظامی استان را یک ضرورت برشمرد و گفت: پلیس تا پای جان برای حفظ امنیت کشور می‌کوشد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: