• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-3790-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار رودبار خبرداد:

اختصاص اعتبار 8 میلیارد ریالی جهت تکمیل سالن ورزشی رستم آباد

فرماندار شهرستان رودبار از ادامه ساخت ورزشگاه و سالن ورزشی رستم آباد خبرداد و گفت: 8 میلیارد ریال به سالن ورزشی اعتبار اختصاص یافته است و ورزشگاه هم بعنوان پروژه ملی در سه مرحله ساخته می شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، اسماعیل میرغضنفری در سلسله نشست های هم اندیشی با جوانان شهرستان رودبار، در جمع جمعی از جوانان رستم آباد در شهرداری این شهر از ادامه ساخت ورزشگاه رستم آباد و سالن ورزشی با اهتمام نماینده و فرماندار شهرستان و مدیرکل ورزش و جوانان برای افزایش سرانه ورزشی خبر داد و اظهار کرد: 8 میلیارد ریال به سالن ورزشی اعتبار اختصاص یافته است و ورزشگاه هم بعنوان پروژه ملی در سه مرحله ساخته می شود.

فرماندار شهرستان رودبار با اشاره به آغاز عملیات اجرایی سد دیورش از یک ماه قبل، افزود: با ساخت این سد که مشکل زیست محیطی ندارد و امیدواریم در زمان پیش بینی شده 18 ماهه به اتمام برسد، آب شرب با کیفیت شهرهای توتکابن، رستم آباد، رودبار، منجیل و لوشان و روستاهای مسیر تامین می شود.

وی برنامه ریزی ها و هماهنگی های صورت گرفته در بخش زیتون و فرآورده های آن را یادآور شد و گفت: علاوه بر افزایش سرانه مصرف زیتون و روغن زیتون در کشور، صادرات آن را نیز شاهد هستیم.

میرغضنفری همچنین با تبیین روند اجرای امور در دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان اصلاح در عملکرد مدیران را از اولویت کاری خود دانست و تاکید کرد: اصلاح در امور را بهتر از تغییر می دانم.

وی درآمد پایدار برای شهرداری ها را ضروری دانست و گفت: درصددیم این امر مهم با استفاده از قابلیت های موجود رستم آباد در زمان مناسب محقق گردد تا ارائه خدمات شایسته تر و مطلوب تری به مردم خصوصا جوانان صورت گیرد .

فرماندار نظرات، انتقادات و پیشنهادات جوانان را مفید ارزیابی کرد و گفت: موارد مطالبه شده جوانان که جنبه اجرایی داشته باشد بررسی و اقدام می شود و این نشست ها در شهرها و مناطق دیگر شهرستان نیز برگزار می گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: