• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-3590-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

باباشپور خبر داد:

فعالیت 5 هزار و 200 واحد صنفی دارای پروانه کسب در آستارا

رئیس اتاق اصناف آستارا گفت : 5 هزار و 200 واحد صنفی دارای مجوز و پروانه کسب در این بندر مرزی فعال است.

‌‌به گزارش ایسنا منطقه گیلان ‌، «عارف باباش پور» در دیدار رؤسای اتحادیه های زیر مجموعه اتاق اصناف با فرمانده انتظامی بندر مرزی آستارا ، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به زیر مجموعه ناجا در شهرستان ، اظهار کرد : پلیس نقش مهم و غیرقابل انکاری در راستای نظارت بر اماکن عمومی و نحوه فعالیت واحدهای صنفی و مجموعه‌های بالادستی آن دارد.

وی ادامه داد : واحدهای صنفی و اتحادیه ها در ایجاد ثبات و امنیت لازم ، ساماندهی نظام کسب و کار ، فعالیت‌های فرهنگی و سایر موارد در تعامل با نیروی انتظامی نسبت به انجام وظایف و فعالیت‌های خود اقدام می کنند.

باباش پور با اشاره به اینکه تعداد اتحادیه زیر مجموعه اتاق اصناف شهرستان 18 اتحادیه می باشد ، افزود : بالغ بر 5 هزار و 200 واحد صنفی با اخذ مجوز رسمی و پروانه کسب در سطح شهرستان نیز فعالیت می‌کنند.

وی در بخش دیگر سخنان خود به قوانین موجود در نحوه همکاری نیروی انتظامی با اتحادیه ها اشاره کرد و یادآور شد : فعالیت‌ واحدهای صنفی دارای مجوز و پروانه یکی از عوامل رونق کسب و کار کشور می باشد که باید مدنظر قرار گیرد.

رئیس اتاق اصناف آستارا در پایان با تأکید بر اینکه همکاری اصناف و نیروی انتظامی در کاهش جرایم بسیار مؤثر است ، خاطر نشان کرد : اصناف تکیه گاه محکمی برای امنیت اجتماعی هستند و متصدیان اصناف به عنوان معتمدین مردم محسوب می شوند و بر اساس همین جایگاه است که در تولید امنیت و پیشگیری از جرائم می توانند نقش موثری داشته باشند.

به گزارش ایسنا ، در این مراسم که در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد ، علاوه بر رؤسای اتحادیه های اتاق اصناف آستارا ، رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان نیز حضور داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: