• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-39989-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تقدیر رئیس جهاددانشگاهی گیلان از فرمانده انتظامی استان

رییس جهاددانشگاهی گیلان به مناسبت هفته ناجا با اهدای لوح و هدیه ای از فرمانده انتظامی استان گیلان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، جمشید رسایی در حاشیه دیدار سردار محمدرضا اسحاقی با خبرنگاران ایسنا و ایکنا که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، با اهدای لوح و هدیه ای از فرمانده انتظامی استان گیلان تشکر و قدردانی کرد.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تلاشگران نیروی انتظامی، اظهار کرد: نیروی انتظامی با داشتن نیروهای خدوم و تلاشگر، نقش مهمی در ایجاد امنیت پایدار در جامعه داشته و مردم از این امنیت احساس آرامش دارند.

رسایی گفت: امنیت بزرگترین سرمایه جامعه است که اگر امنیت نباشد هیچ توسعه و پیشرفتی در جامعه اتفاق نمی افتد؛ امروز نیروی انتظامی بالنده تر و پر تلاش تر از همیشه در عرصه های مختلف جامعه حضور دارد.

در ادامه معصومه نیک كار، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و مدیر خبرگزاری های ایسنا و ایكنای گیلان، هفته ناجا را فرصتی برای قدردانی از زحمات نیروی انتظامی دانست و اظهار کرد: معاونت اجتماعی پلیس گیلان همواره با ارتباط دوسویه ای که با رسانه ها دارد، حامی آنان است.

وی با بیان اینکه رویکرد خبرگزاری های جهاددانشگاهی همواره اطلاع رسانی شفاف و سازنده است، گفت: بیانات مقام معظم رهبری فصل الخطاب رسانه های ما است لذا حركت در راستای اهداف نظام خط مشی رسانه ای ما را می سازد.

نیک كار حفظ اعتماد عمومی را از لازمه های كار رسانه ای برشمرد و اضافه كرد: انعكاس ماموریت های نیروی انتظامی همواره در جهت برقراری احساس امنیت بیشتر به آحاد جامعه كارآمد خواهد بود و رسانه ها موظف به ایجاد امید برای امنیت بیشتر در نظام مقدس جموری اسلامی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: