• دوشنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-393-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

برگزاری گردهمایی «سنگرسازان بی سنگر» در دهکده ساحلی بندرانزلی

یادواره شهدای جهاد سازندگی و گردهمایی سنگرسازان بی سنگر گیلان در دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار می شود .

عیسی پاک شریفی در گفتگو با ایسنا منطقه گیلان، از برگزاری یادواره شهدای جهاد سازندگی و گردهمایی سنگرسازان بی سنگر گیلان خبر داد و اظهار کرد: این مراسم چهارشنبه، 5 مهر از ساعت 8:30 صبح در مجتمع دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار می شود.

عضو ستاد برگزاری گردهمایی سنگرسازان بی سنگر افزود: کانون مردم نهاد سنگرسازان بی سنگر چند سالی است که در هفته دفاع مقدس از ایثارگرانی که از طرف جهاد سازندگی به جبهه رفته اند دعوت و قدردانی می کند.

وی افزود: امسال نیز همچون سال های گذشته 250 نفر از ایثارگرانی که از طرف جهاد سازندگی به جبهه رفته و عضو کانون سنگرسازان بی سنگر می باشند و از شهرهای آستارا، تالش، رضوانشهر، ماسال و بندرانزلی هستند دعوت و تقدیر می شود.

پاک شریفی با بیان اینکه در دعوت از این ایثارگران بر حضور یکی از جوانان عضو خانواده آنان نیز تاکید شده است، گفت: این امر در راستای اشاعه فرهنگ دفاع مقدس و انتقال ارزش های آن دوران به نسل جوان صورت می گیرد.

وی درخصوص میزبانی شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: شهرستان بندرانزلی بیشترین تعداد شهید جبهه، ترور را داشته و همچنین فرمانده گردان مهندسی رزمی 14 صاحب الزمان(عج) گیلان از این شهرستان است بعنوان میزبان برگزاری این همایش انتخاب شد.

عضو ستاد برگزاری گردهمایی سنگرسازان بی سنگر با بیان اینکه از مسئولین استانی و شهرستانی برای حضور در این مراسم دعوت شده است، ادامه داد: تمام تلاش ما در جهت برگزاری همایشی مناسب و درخور جایگاه ایثارگران و خانواده آنان معطوف شده است.

وی سخنرانی یکی از فرماندهان جنگ جهاد سازندگی، پخش کلیپ دفاع مقدس و معرفی 85 شهید  جهاد در دوران دفاع مقدس و تقدیر از خانواده ایثارگران متوفی را از برنامه های این همایش برشمرد و خاطرنشان کرد: در پایان این همایش از ایثارگران، آزادگان و جانبازان و خانواده های شهدا تقدیر بعمل خواهد آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: