• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-57789-5
  • خبرنگار : 1
  • منبع خبر : رشت

سرپرست شهرداری رشت خبرداد:

معرفی شهر رشت به عنوان شهر خلاق جشنواره ها

سرپرست شهرداری رشت گفت:ما تلاش داریم شهر رشت را به عنوان شهر خلاق جشنواره ها به عموم مردم معرفی کنیم که این امر به برگزاری جشنواره شب های فرهنگی رشت در برج میلاد منجر شده است. 
به گزارش ایسنا منطقه گیلان، مهندس فرامرز جمشید پور در خصوص اهمیت برگزاری شب های فرهنگی رشت در تهران به خبرنگاران گفت: تاکنون چندین جشنواره متعدد فرهنگی، هنری در تابستان در شهر رشت مانند:جشنواره کدو، جشنواره جوکول و جشنواره برکت برگزار کردیم که شهر رشت را به عنوان شهر خلاق جشنواره ها به عموم مردم معرفی کرده ایم که این امر به برگزاری جشنواره شب های فرهنگی رشت در برج میلاد منجر شده است.
مهندس جمشیدپور ادامه داد: در این جشنواره موسیقی، نواها و سنت های کهن مردم هنرمند و هنردوست رشت برای مردم سراسر کشور و همه رشتی هایی که از این جشنواره بازدید خواهند کرد به نمایش در خواهد آمد.
وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از اهداف این جشنواره فرهنگی توجه به بحث سرمایه گذاری در رشت است که در این سرمایه گذاری نگاه ویژه ای به سنت ها و غذاهای مردم رشت که شهرت جهانی دارد و به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی شناخته می شود خواهد شد.
 سرپرست شهرداری رشت خاطر نشان کرد: نمایش خوراکی های خلاق رشت به صورت زنده برای مردم هم جالب و هم مورد توجه خواهد بود و این جشنواره با همکاری فرمانداری شهرستان رشت، شورای اسلامی شهر، سازمان های فرهنگی ورزشی و روابط عمومی شهرداری و همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی  پایتخت ایران و برج میلاد در 23 و 24 شهریورماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: