• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-57289-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : رشت

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور خبر داد:

فعالیت 770 مرکز ثابت کانون پرورش فکری در سطح کشور

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور به فعالیت 170 کتابخانه سیار در کشور اشاره و گفت: 770 مرکز ثابت،57 مرکز پستی و 250 فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی در کشور در حال حاضر وجود دارد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، رضا قمرزاده در مراسم معارفه مدیرکل کانون پرورش فکری گفت:بهترین لحظات عمر یک انسان در دوران کودکی و نوجوانی است خوش به حال کسی که با زیباترین پدیده الهی در بهترین مقطع سنی همراه است .

  وی با بیان این که کودکان با اختیار خود کانون را انتخاب می‌کنند و با علاقه به این جا می‌آیند افزود: مربیان با عشق و علاقه در مراکز کانون مشغول به فعالیت هستند و در شکوفایی استعدادهای کودکان نقش موثر دارند .

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور به فعالیت 170 کتابخانه سیار در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: 770 مرکز ثابت،57 مرکز پستی و 250 فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی در کشور در حال حاضر وجود دارد .

قمرزاده اظهار کرد:فعالیت‌های کانون مکمل نظام آموزشی رسمی کشور است که کودکان با انتخاب آگاهانه در مراکز کانون حضور می‌یابند .

به گزارش ایسنا در این مراسم اسفندیار ضیائی که به مدت 6 ماه سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان بود به عنوان مدیرکل کانون معرفی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: