• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-56389-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سبقه فرهنگی و تكیه بر ولایتمداری در گیلان زبانزد است

فرمانده انتظامی استان گیلان سبقه فرهنگی و تكیه بر ولایتمداری در گیلان زبانزد است، گفت: ماموریت‌های نیروی انتظامی به شدت اجتماعی است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، سردار محمدرضا اسحاقی در دیدار با مدیركل صداوسیمای مركز گیلان با بیان اینكه سبقه فرهنگی و تكیه بر ولایتمداری در گیلان زبانزد است، اظهار کرد: زیرساخت‌های اعتقادی و مذهبی، می‌توانند نقش مهمی در ماموریت‌های نیروی انتظامی داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینكه ذات رسالت نیروی انتظامی، اشتراک آشكاری با رسالت‌های صداوسیما دارد، تصریح كرد: ماموریت‌های نیروی انتظامی به شدت اجتماعی است.

وی با تاكید بر اینكه تنوع در منش و نگرش لایه‌های مختلف جامعه، تضادهایی را در اجتماع به وجود می‌آورد، گفت: برای برقراری نظم و امنیت در جامعه، همه مردم و همه دستگاه‌ها باید به وظایفشان عمل كنند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینكه پلیس خود را با صداوسیما و اصحاب رسانه همسنگر می‌داند، اضافه كرد: رسانه ملی می‌تواند با تكیه بر واقعیات، احساس امنیت را به درون جامعه انتقال كند.

سردار اسحاقی سرعت و دقت را از مهم‌ترین ویژگی‌های اطلاع‌رسانی در عصر جدید برشمرد و افزود: اطلاع رسانی صحیح می‌تواند موتورمحركه برای جهت دادن به  فعالیت‌های مسئولان باشد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به چالش‌های جدی ترافیكی در استان گیلان، تصریح كرد: هم پلیس و هم رسانه برای رفع چنین چالش‌هایی در مقابل مردم مسئول هستند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با تاكید بر اینكه تعامل جدی میان پلیس و رسانه ملی، نظم و امنیت در جامعه را پررنگ‌تر خواهد كرد، خاطرنشان كرد: رسانه پرمخاطبی مثل تلویزیون می‌تواند در زمینه آگاهی بخشی عمومی در حوزه‌های انتظامی موثر باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: