• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-55489-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

بازنگری در برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با نگرش همه جانبه

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازنگری در برنامه راهبردی دانشگاه باید با نگرش همه جانبه و با توجه به شناسایی نقاط قوت، ضعف، تهدیدها و فرصت‌ها جدید انجام شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک در چهل و نهمین جلسه شورای راهبردی دانشگاه علوم پزشکی که در سالن اجلاس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد اظهار کرد: بازنگری در برنامه راهبردی دانشگاه باید با نگرش همه جانبه و با توجه به شناسایی نقاط قوت، ضعف، تهدیدها و فرصت‌ها جدید انجام شود.

وی ادامه داد: خروجی برنامه راهبردی باید مرتب مورد ارزیابی و پایش قرار گیرد تا روز بروز شاهد بهتر شدن نتایج این برنامه باشیم .

رییس دانشگاه علو پزشکی گیلان تصریح کرد: فرصت‌های خوب و مناسب همیشه در دسترس نیست پس باید با درایت و چابکی از فرصت‌های موجود جهت بهبود شاخص‌های سلامت استان استفاده کنیم .

دکتر یوسف‌زاده چابک ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حال حاظر در خصوص تمامی مسایل کلان خود برنامه استراتژیک دارد و برای پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه، فرایندهای داخلی باید بهبود یابند و بدون بهبود فرایندها اقدامات استراتژیک نیز عملی نخواهد شد .

وی از همه معاونت‌ها و حوزه راهبردی دانشگاه خواست تا نسبت به راه‌اندازی داشبورد مدیریتی در حوزه‌های خود اقدام کنند تا از این طریق فضای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مدیریتی برای برنامه‌های زود بازده فراهم شود .

به گزارش ایسنا؛ برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان 49 سنجه و 18 پروژه دارد که همه برنامه‌های کلان بهداشت و درمان استان گیلان را شامل می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: