• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-55289-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

فرمانده سپاه قدس گیلان:

سپاه در مسیر انقلابی رعایت تقوای سیاسی و اجتماعی را مدنظر دارد

فرمانده سپاه قدس گیلان ، با بیان اینکه سپاه در مسیر انقلابی خود رعایت تقوای فردی، سیاسی و اجتماعی را مدنظر قرار می‌دهد، یادآور شد: سپاه حاضر نیست در دسته بندی مسائل سیاسی بیافتد، زیرا باور دارد این نقشه دشمن در برهم زدن وحدت در جامعه است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، سردار محمد عبدالله‌‌پور در نشست خبری با اصحاب رسانه استان که بمنظور تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سالن شهدای صالحین سپاه برگزار شد، به تشریح  برنامه‌های گرامیداشت سی و هفتمین هفته دفاع مقدس در گیلان پرداخت .

وی من «انقلابی‌ام» را شعار هفته دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: بالغ بر ۶۰۰ برنامه بمناسبت هفته دفاع مقدس در سراسر استان برگزار می‌شود .

فرمانده سپاه قدس گیلان، نگاه به شعار من «انقلابی‌ام» را سرفصل برنامه‌های سپاه دانست و افزود: سپاه به عنوان یک نهاد انقلابی در بخش‌های مختلف دارای جوشش و جهاد است .

سردار عبدالله‌پور استکبارستیزی را شاخصه اصلی انقلابی‌گری برشمرد و گفت: ایستادگی بر اصول اساسی نظام پایه کار تمام فعالیت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است .

وی با تاکید بر اینکه براساس شاخصه انقلابی‌گری همت ما باید بسیار بلند باشد، ادامه داد: استواری بر اصول انقلابی‌گری عامل موفقیت در تمام عرصه‌هاست .

فرمانده سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه سپاه در مسیر انقلابی خود رعایت تقوای فردی، سیاسی و اجتماعی را مدنظر قرار می‌دهد، یادآور شد: سپاه حاضر نیست در دسته بندی مسائل سیاسی بیافتد، زیرا باور دارد این نقشه دشمن در برهم زدن وحدت در جامعه است .

سردار عبدالله‌پور سپردن پرچم حکومت اسلامی به دست حضرت صاحب زمان(عج) را آرمان بلند انقلاب دانست و عنوان کرد: برای تحقق آرمان امام و رهبری حاضر نیستیم اندکی کوتاه بیاییم و برای برپایی حکومت عدالت گستر از هستی خویش می گذریم. وجود بیست شهید بزرگوار گیلانی در جبهه مقاومت اعم از شهید طاهرنیا، شهید سیرت نیا، شهید کوچک زاده و شهید حسین پور نشان از همت بلند سپاه و بسیج دارد.

وی هفته دفاع مقدس را یادآور درس‌هایی چون ایمان، ایثار، از خودگذشتگی، شجاعت و ... بیان کرد و گفت: دفاع مقدس دارای درس‌های آموزنده برای همه افراد جامعه است .

فرمانده سپاه قدس گیلان آزادی و امنیت امروز کشور را مرهون هدایت‌های پیامبرگونه امام خمینی و شهدا دانست و افزود: استقلال امروز مرهون هشت سال مقاومت ملت ایران است .

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه امروز، قدرت موشکی ایران به حدی است که کشوری در دنیا قدرت مقابله با آن را ندارد، خاطرنشان کرد: توانمندی‌های بدست آمده انقلاب حاصل جانفشانی شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: