• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-55089-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

اجرای همزمان پروژه رینگ آبرسانی و ساماندهی رودخانه های رشت

مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به تأثیر مثبت اجرای پروژه رینگ آبرسانی رشت بر روی فشار آب کل شهر اظهار کرد: همزمان با اجرای این پروژه ساماندهی رودخانه های رشت هم اجرا می شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،مهندس  سید محسن حسینی در دیدار با رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به تأثیر مثبت اجرای پروژه رینگ آبرسانی رشت بر روی فشار آب کل شهر اظهار کرد: همزمان با اجرای این پروژه ساماندهی رودخانه های رشت هم اجرا می شود و شورای شهر می تواند یاریگر این شرکت در ارائه بهتر خدمات باشد.

مدیرعامل آبفای گیلان افزود: اجرای این پروژه و تکمیل این بخش از رینگ آبرسانی شهر رشت و ارتباط مخازن ذخیره آب و اتصال به خطوط توزیع موجود، باعث تامین آب با فشار، کمیت و کیفیت مناسب در مناطق مختلف شهر خواهد شد که با اعتبار 35 میلیارد ریال در حال اجراست.

وی تصریح کرد: با اتکا به نیروهای متخصص شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، حرکت و اقدامات بسیار خوبی در حوزه آب وفاضلاب انجام خواهد شد و تبصره 3 و ماده 7 می تواند زمینه های خوبی برای همکاری متقابل بین شرکت و شورای شهر ایجاد کند.

امیرحسین علوی، رئیس شورای شهر رشت در ادامه اظهار کرد: با توجه به اینکه دو هفته از عمر شورای جدید می گذرد، تعامل حوزه های مختلف و همکاری آنان با شورای اسلامی شهر رشت بسیار رضایت بخش است.

رئیس شورای شهر رشت افزود: با تعریف پروژه ها و اطلاع رسانی و آگاهی از نحوه ارائه خدمات و تعیین اینکه هر پروژه چه خدماتی به مردم ارائه خواهد کرد، شورای شهررشت در کنار آبفای گیلان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، در این دیدار مهندس نیزه باز قائم مقام آبفای گیلان، معاونین مالی و پشتیبانی و خدمات مشترکین، مدیر آبفای رشت و مشاور اقتصادی مدیرعامل آبفای گیلان و همچنین مهندس عبدالهی عضو و خزانه دار شورای اسلامی شهر رشت نیز حضور داشتند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: