• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-54189-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خوشرویی در عین صلابت از ویژگی های پلیس مردمی است

فرمانده انتظامی استان گیلان خوشرویی در عین صلابت را از ویژگی های پلیس مردمی دانست و گفت: پیوستگی مستمر با مردم رمز ماندگاری نظام اسلامی است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، سردار محمدرضا اسحاقی در جمع کارکنان ناجا با بیان اینکه نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه ناجا است، اظهار کرد: رشد و تعالی حداکثری با روحیه پرنشاط خدمتی میسر می شود.

فرمانده انتظامی گیلان خوشرویی در عین صلابت را از ویژگی های پلیس مردمی برشمرد و افزود: امروز پلیس چشم امید مردم و نظام است.

وی با اشاره به اینکه پیوستگی مستمر با مردم رمز ماندگاری نظام اسلامی است، گفت: بین مردم و نظام هیچوقت فاصله ای وجود نداشته و نخواهد داشت.

این مقام انتظامی استان با قدردانی از صبر و بردباری خانواده کارکنان ناجا، اضافه کرد: هر حلاوتی که در به موفقیت رسیدن ماموریت های پلیس وجود دارد، ثمره این صبر و بردباری است.

سردار اسحاقی با تاکید بر اینکه پلیس با روحیه جهادی به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی است، خاطرنشان کرد: حل معضلات اجتماعی همکاری همه مردم و دستگاه ها را می طلبد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به شعار هفته ناجا سالجاری «امنیت برای همه، پلیس برای امنیت»، بیان کرد: عشق به خدمت رسانی، تبلور تلاش جهادی است.

وی فضای مجازی را سنگر هجوم دشمنان دانست و اضافه کرد: امروزه جرائم اینترنتی رشد نگران کننده ای در تمام جوامع دارند‌.

سردار اسحاقی آموزش علمی و تخصصی را از لازمه های پیشرفت برشمرد و خاطرنشان کرد: به روز بودن در مواجهه با تغییرات جامعه در زمره اولویت های پلیس است.

این مقام ارشد انتظامی مردم گیلان را مردمی دین محور و ولایتمدار دانست و بیان کرد: بصیرت این مردم همواره توطئه های دشمن را خنثی می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: