• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-3994-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

با حضور گیلان؛

مسابقات هاپکیدوی سبک GHF کشور پایان یافت

گیلان مقام چهارمی مسابقات هاپکیدوی سبک GHF کشور را کسب کرد.

جعفر رفعتی در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، اظهار کرد: بیست و دومین دوره مسابقات هاپکیدوی سبک GHF قهرمانی کشور با قهرمانی تیم البرز در شهرستان فردیس پایان یافت.

دبیر هیات ورزشهای رزمی گیلان که تیم هاپکیدوی استان را در این مسابقات همراهی کرد، افزود: در این دوره از رقابت ها 300ورزشکار  در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از 16 استان کشور حضور داشتند که در سالن شهدای سرحد آباد شهرستان فردیس با هم به رقابت پرداختند.

وی اضافه کرد: این رقابت ها، با قهرمانی تیم هاپکیدوی استان البرز خاتمه یافت و تیم های تهران و کرمان به ترتیب دوم و سوم شدند.

دبیرهیات ورزشهای رزمی گیلان در پایان با بیان این که گیلان مقام چهارمی را در این مسابقات از آن خود کرد، یادآور شد: کارنامه تیم هاپکیدوی گیلان در جایگاه چهارم تیمی در رده های مختلف سنی با قهرمانی هنرجویان رزمی کاری چون:  پویا حسین نژاد در بخش نوجوانان با کسب مقام اول، در بخش جوانان قاسم پور جوری با کسب مقام اول، مهدی بشکوفه و علی معراجی با کسب رتبه دوم و سجاد ناطق مقام سوم و در بخش بزرگسالان اسماعیل براتی با کسب مقام اول، اشکان اکبری در بخش سلاح مقام اول، فریبرز روستا و علی معراجی مشترکا در بخش دفاع شخصی در جایگاه دوم و نیما رجبی نیز در رده بزرگسالان با اخذ مقام سوم بسته شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: