• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-3894-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

گیلان قهرمان مسابقات سبک شین موهاپکیدوی کشور شد

بانوان رزمی کار گیلانی در مسابقات گروه شین موهاپکیدوی کشور مقام اول را کسب کردند.

مونا شفیع نژاد در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشور گروه شین مو هاپکیدوی بانوان با حضور 8 استان به میزبانی شهرستان صومعه سرا برگزار شد.

نایب رییس هیات ورزشهای رزمی گیلان که بعنوان ناظر و نماینده فدراسیون در این مسابقات حضور داشت  افزود: در اين دوره از مسابقات، بیش از 105 شرکت کننده در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در استایل هنرهای فردی، لایت کنتاکت و فول کنتاکت 16 و 17 شهریور ماه در سالن شهدای صومعه سرا باهم به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه زهرا ساده صیقلان مسوولیت برگزاری این مسابقات را عهده دار بود خاطر نشان کرد: این رقابتها با قهرمانی تیم گیلان پایان یافت.

نماینده فدراسیون و ناظر مسابقات تصریح کرد: استان های مازندران و همدان به ترتیب مقامهای دوم و سوم را تصاحب کردند و استان خراسان شمالی نیز در این دوره از مسابقات کاپ اخلاق را به خود اختصاص داد.

شفیع نژاد با اعلام نفرات برتر گیلان گفت: در رده سنی نوجوانان در وزن 40 - کیلوگرم فاطمه شمشادی مقام اول، خاطره علیزاده مقام دوم و زهرا فتوحی مقام سوم را کسب کردند و در وزن 66 - هم زهرا عادل نفراول شد.

وی افزود: در بخش جوانان، در وزن 55 - فاطمه تاجیک نفر اول، در وزن 65 - فاطمه نویدی مقام اول و زهرا برهانی مقام دوم را کسب کردند. همچنین در وزن 80 + کیلوگرم مهدیه فریفته بعنوان نفر اول معرفی شد.

شفیع نژاد همچنین در بخش بزرگسالان خاطر نشان کرد: در وزن 50 - کیلوگرم مریم سجودی به مقام اول و مرجان تاجیک به مقام دوم دست یافتند.

وی همچنین اضافه کرد: در وزن 55 - سولماز رمضانی مقام اول را بدست اورد و در وزن 60 - کیلوگرم الهام تاجیک ، فاطمه رهنما و نرجس بخشی به ترتیب مقام های اول، دوم و سوم را از آن خود کردند و همچنین در وزن 75 - کیلوگرم از بخش بزرگسالان فاطمه ابراهیمی مقام اول و زینب هادی نژاد مقام دوم را بدست آوردند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: