• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-4990-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

آراسته سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان شد

مراسم معارفه آراسته به عنوان سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، غلامرضا مودب‌شعار مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت صنعت،معدن و تجارت در مراسم معارفه سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان گفت: گیلان لایق مدیران شایسته در بخش صنعت ،معدن و تجارت است و انتظار می‌رود  با توجه به کارنامه درخشان محمد آراسته به سمت سرپرستی این سازمان در استان، شاهد تحولات اساسی این بخش در استان باشیم.

وی با اشاره به ظرفیتها و زیرساخت‌های‌ مناسب در گیلان، افزود: باید با بهره‌گیری از این ظرفیت‌های مهم  بخش صنعت گیلان به حد مطلوب‌تری رسانده شود.

مودب شعار خاطرنشان‌کرد: نمایندگان استان به طور مستمر پیگیر بودند که فردی قوی و صالح برای سرپرستی سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان منصوب شود و این وِیژگی‌ها در توان محمد آراسته دیده می‌شود.

وی از تولید کنندگان و دست اندرکاران بخش صنعت،معدن و تجارت استان و دیگر دستگاههای مرتبط استان خواست تا آراسته را در جهت بهبود وضعیت صنعت ،معدن و تجارت گیلان یاری دهند و از وی حمایت کنند تا در جهت تحقق اهداف نظام و اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.

پورعلی مشاور امور صنعت استاندار گیلان گفت:در دوسال گذشته رتبه‌های صنعت گیلان در حد خوبی ارتقاء یافته است و با توجه به پتانسیل موجود استان باید همچنان شاهد رشد بخش صنعت گیلان باشیم.

 وی با تاکید بر تمرکز جذب و رضایت سرمایه‌گذاران در استان تصریح کرد: بیکاری فارغ التحصیلان گیلان را رنج می‌دهد و جذب سرمایه گذار قوی اشتغالزایی خوبی را برای این قشر فراهم می‌کند.

پور علی با ابراز خرسندی از انتصاب محمد آراسته به عنوان سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان خاطر نشان کرد:امیدواریم از پس شاهد رونق در بخش صنعت گیلان باشیم.

در ادامه این جلسه فرزام‌صفت مدیرکل امور اقتصادی استانداری گیلان گفت:بسیار خوشحال شدم که امروز در بخش صنعت،معدن و تجارت گیلان کسی منصوب شد که سوابق درخشانی دارد.

وی افزود:سال اقتصادی دو پایه تولید و صادرات دارد و هر دو پابه در سازمان صنعت،معدن و تجارت ریشه دارند و برای رشد این دو بخش باید این سازمان قوی عمل کند.

فرزام صفت به موفقیت های بسیار خوب کارگروه رفع موانع تولید گیلان در کشور اشاره کرد و ادامه داد: دولت جدید برنامه‌های مدونی ترسیم کرده است و گیلان نباید از برنامه‌های توسعه عقب بماند.

مدیرکل امور اقتصادی استانداری گیلان تصریح کرد:تعامل خوب بخش خصوصی با سازمان صنعت باید ادامه یابد و با انتصاب بجای محمدآراسته این تعامل قوی‌تر می‌شود.

آراسته سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان نیز در مراسم معارفه خود ابراز امیدواری کرد تا در مسئولیت جدید خود بتواند به نحو احسن به نظام به خصوص بخش صنعت،معدن و تجارت گیلان خدمت کند.

وی افزود:با کمک دست اندرکاران بخش صنعت،معدن و تجارت گیلان، برآنیم روزهای بهتری برای صنعت گیلان رقم بخورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: