• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-48689-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدبری فر خبرداد:

شرکت بیش از دو هزار مربی در طرح توانمندسازی نهضت سوادآموزی

معاون نهضت سوادآموزی گیلان گفت: در طرح توانمندسازی مربیان و آموزش دهندگان حدود دو هزار و 700 نفر به منظور افزایش توانمندی های خود شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، غلامرضا مدبری فر در جلسه مشترک با معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی گیلان در رشت با بیان اینکه آموزش دهندگان نهضت باید همچون معلمان توانمندی های خود را با شرکت در دوره های آموزشی مختلف ارتقا دهند، اظهار کرد: در طرح توانمندسازی مربیان و آموزش دهندگان حدود دو هزار و 700 نفر به منظور افزایش توانمندی های خود شرکت خواهند کرد.

معاون نهضت سوادآموزی گیلان افزود: آموزش دهندگان بایستی مانند معلمان برای افزایش و ارتقاء توانمندی های خود در دوره های مختلف حضور یافته و نباید به دانسته های خود بسنده کنند.

وی ضمن تقدیر از همکاری سازنده سازمان جهاددانشگاهی گیلان با معاونت سوادآموزی استان، گفت: جهاددانشگاهی دارای ظرفیت های علمی بالایی است و از این توانمندی در افزایش سطح علمی آموزش دهندگان استفاده خواهیم کرد تا به آمادگی بالا و اطلاعات بروز شده ای دست یابند.

در ادامه آریامن قویدل، معاون آموزشی جهاددانشگاهی گیلان در خصوص نحوه برگزاری آزمون طرح «توانمندسازی نهضت سوادآموزی» برای آموزش دهندگان، تصریح کرد: براساس برنامه ریزی های انجام گرفته هر مرحله در صد دقیقه 50 نفر در آزمون شرکت کرده و ظرف مدت 18 روز این آزمون در مراکز معاونت آموزشی واحد گیلان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ آزمون توانمند سازی مربیان در گیلان و سایر استان ها به صورت همزمان از 25 شهریورماه بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: