• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-4390-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

برپایی نمایشگاه پاییزه در رشت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از عرضه مستقیم پوشاک مدارس و نوشت افزار در آستانه سال تحصیلی در حمایت از تولیدات داخلی گیلان خبرداد:

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،علی منتظری از برپایی نمایشگاه پاییزه عرضه مستقیم پوشاک و لوازم التحریر همزمان با ایام بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: بستر های لازم جهت تامین و عرضه لوازم تحریر با قیمت مناسب در آستانه سال تحصیلی جدید مهیا شده است.

وی افزود: در شهر رشت و بعضا شهرستان های بزرگ استان نسبت به برپایی نمایشگاه پاییزه پوشاک و لوازم التحریر در نیمه دوم شهریور برای سهولت دسترسی شهروندان به مایحتاج مورد نیاز شان اقدامات و تمهیدات ویژه‌ای  با نظارت بر کیفیت و قیمت صورت گرفته است.

منتظری ادامه داد: در شهر رشت مجوز برپایی نمایشگاه پاییزه جهت عرضه مستقیم انواع نوشت افزار و پوشاک صادر شده است که از تاریخ 17 شهریور لغایت 27 شهریور به مدت 11 روز در محل نمایشگاه بین المللی شهر رشت با حضور بیش از 200 غرفه دایر خواهد شد.

منتظری انواع کیف و کفش، لوازم التحریر، روپوش مدارس، مواد غذایی و پروتئینی را از جمله اقلام مورد عرضه در این نمایشگاه عنوان کرد و افزود : شهروندان می توانند اقلام مورد نیاز خود را با کیفیت مطلوب، به قیمت مناسب و با تخفیف 10 تا 30 درصدی به سهولت از نمایشگاه خریداری کنند.

وی همچنین از عرضه محصولات و تولیدات صنعتی و تولیدی کارخانجات استان به منظور حمایت از تولیدکنندگان گیلانی در نمایشگاه پاییزه رشت گفت و تاکید کرد: شهروندان عزیز جهت حفظ اشتغال و پویایی اقتصاد داخلی از محصولات مرغوبی که در استان و کشور تولید می شود، استفاده کنند.

وی از وجود بیش از 10 کارخانه فعال صنعتی با برندهای مطرح در گیلان خبر داد و اضافه کرد: خرید هر محصول داخلی می تواند باعث ایجاد انگیزش برای توسعه اشتغال و چرخش اقتصادی مناسب در استان و در نهایت در سطح ملی می شود.

علی منتظری تصریح کرد:اکیپهای بازرسی و نظارت این سازمان در این ایام با حساسیت بیشتری با هرگونه تخلف در بازار به شدت برخورد خواهند کرد و شهروندان نیز در صورت مشاهده تخلف در بازار مورد را به سامانه 124 اطلاع دهند تا به سرعت پیگیری و برخورد شود.

نمایشگاه پاییزه شهر رشت از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای شهروندان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: