• شنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-2194-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

هزینه  در حوزه ورزش مانع هدر رفت سرمایه های کشور می شود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت توسعه ورزش های همگانی در جامعه گفت: هزینه کردن در ورزش به نوعی سرمایه گذاری و حتی جلوگیری از هدر رفت سرمایه های کشور است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در دوره مدیریت و رهبری ورزش های همگانی که در رشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت توسعه ورزش های همگانی در جامعه اظهار کرد: هزینه کردن در ورزش به نوعی سرمایه گذاری و حتی جلوگیری از هدررفت سرمایه های کشور است.

وی با بیان اینکه با توسعه ورزش های همگانی، از بروز بیماری ها و بروز هزینه های متعدد در جامعه پیشگیری می شود افزود: علاوه بر این، ورزش های همگانی می تواند مانع از بروز بزهکاری های اجتماعی شود و امنیت جامعه را ارتقا دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید همه اقشار جامعه در هر سن و شغلی که مشغول هستند، به ورزش های همگانی متمایل کرد.

جعفرزاده با بیان اینکه بر اهمیت ارتقای دانش در حوزه ورزش تاکید کرد و گفت: در صورتی که سطح دانش مربیان را ارتقا ندهیم، مطمئنا شاهد رشد و توسعه در حوزه ورزش های همگانی نخواهیم بود.

وی افزود: فدراسیون ورزش های همگانی برنامه ریزی دقیقی برای توسعه رشته های این حوزه تدوین کرده که در چهار سال آینده، در دستور کار وزارت ورزش قرار می گیرد.

نماینده مردم رشت همچنین با تاکید بر حضور پررنگ تر بانوان در حوزه های مختلف مدیریتی از جمله ورزش تصریح کرد: زنان باید با تلاش بیشتر، کرسی های مدیریتی را بیش از پیش به دست بگیرند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: