• چهارشنبه ۸ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-1794-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

گیلان با عملکرد موفق در ورزش های همگانی میزبان دوره CLC شد

نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با بیان اینکه کارگاه های آموزشی مدیریت و رهبری ورزش همگانی هرساله در یکی از استان های کشور برگزار می شود، گفت: عملکرد موفق گیلان در ورزش های همگانی دلیل انتخاب این استان برای میزبانی دوره CLC است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، میترا روحی درخصوص برگزاری هفتمین دوره مدیریت و رهبری ورزش های همگانی در استان گیلان اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران ایده برگزاری دوره های بین المللی ارتقای دانش و مدیریت رهبری ورزش های همگانی را برای اولین بار در سطح دنیا در سال 2007 مطرح کرد.

نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد دهنده و بنیانگذار دوره های فوق از سوی انجمن بین المللی ورزش های همگانی است و برگزاری یکی از هشت دوره مصوب هر ساله در ایران انجام می شود.

وی افزود: این دوره ها در سال های نخست به طور متمرکز در تهران برگزار می شد اما به دلیل رویکرد مثبت مسئولان و مدیران ارشد در راستای توسعه ورزش همگانی، هر ساله یک استان با توجه به فعالیت ها و ظرفیت های توسعه ورزش های همگانی به عنوان میزبان این دوره بین المللی انتخاب می شود.

نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با بیان اینکه تلاش فدراسیون ورزش های همگانی، توسعه رشته های ورزش های همگانی در همه سازمان ها و ارگان ها است، ادامه داد: طی سال های گذشته، فدراسیون ورزش های همگانی با توجه به فلسفه این ورزش و توسعه آن در جامعه، دوره های مدیریت رهبری ورزش های همگانی را با شرکت مدیران همه نهادها، سازمان ها و مربیان برگزار کرده است و با توجه به اهمیت آن، جامعه هدف این دوره ها را گسترده می کند.

روحی تصریح کرد: در دوره های فوق، مدرسان بین المللی و ایرانی حضور خواهند داشت.

وی با ابراز خرسندی از میزبانی استان گیلان برای هفتمین دوره مدیریت و رهبری ورزش های همگانی گفت: استان گیلان با توجه به فعالیت های مستمر و قابل توجه در حوزه ورزش های همگانی یکی از استان های برتر در این حوزه است و کارنامه موفق این استان سبب شده که میزبانی هفتمین دوره مدیریت و رهبری ورزش های همگانی به استان گیلان سپرده شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: