• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-1394-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

گیلان نایب قهرمان کشور در مسابقات کونگ فو و هنرهای رزمی

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان گفت: تیم رزم گیلما بانوان گیلان توانست با کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز نایب قهرمان کشور شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، مجید مهروانی از درخشش تیم رزم گیلما بانوان گیلان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و اظهار کرد: در جریان این رقابت ها و در بخش جوانان، تیم رزم گیلما بانوان گیلان توانست با کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز نایب قهرمان کشور شود.

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان با اشاره به اینکه گیلما رشته رزمی متشکل از کشتی گیله مردی و کشتی مازندرانی است، گفت: رزم گیلما یک رشته رزمی است که آمیخته از کشتی گیله مردی استان گیلان و کشتی میس میسی(کشتی باضربات مشت) استان ماندران است.

وی افزود: تیم رزم گیلما بانوان بزرگسالان گیلان نیز در چارچوب رقابت های قهرمانی کشور، موفق به کسب یک مدال طلا، پنج مدال نقره و یک مدال برنز شد و روی سکوی سوم قهرمانی کشور قرار گرفت.

وی ادامه داد: رقابت های رزم گیلما قهرمانی بانوان کشور نیز با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از استان های مختلف کشور در شهرستان ساوه برگزار شد.

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان یادآور شد: پیش از این نیزتیم رزم گیلما مردان گیلان توانست با کسب 6 مدال طلا و 2 مدال برنز مقام قهرمانی کشور را به خود اختصاص دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: