• دوشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-794-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود؛

مسابقات قهرمانی شنای آب های آزاد کشور جام کاسپین(خزر)

دومین دوره مسابقات قهرمانی شنای آب های آزاد کشور جام کاسپین (خزر) امروز به میزبانی گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

گلریز در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، از برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی شنای آب های آزاد کشور جام کاسپین (خزر) به میزبانی گیلان در منطقه آزاد انزلی خبر داد.

رئیس هیأت شنای گیلان  افزود: در این دوره از رقابت ها شناگرانی از سراسر کشور از روز یکشنبه، ۵ شهریور بمدت دو روز با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: دومین دوره قهرمانی شنای آب های آزاد کشور جام خزر بمیزبانی هیئت شنای گیلان و مشارکت سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار می شود .

گلریز درخصوص هدف از میزبانی این مسابقات در گیلان گفت: با توجه به اینکه گیلان پتانسیل بسیار خوبی در شنا دارد و تاکنون قهرمانان زیادی را پرورش داده و برخورداری از نعمت دریا و مشاغل مرتبط با دریا باعث شده اکثریت گیلانی‌ ها با شنا در دریا آشنایی داشته باشند و به همین سبب از آمادگی بدنی مناسبی برخودار هستند.

وی با بیان اینکه این دوره از رقابت ها دومین بار است که در گیلان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: اولین دوره قهرمانی شنای آب های آزاد جام خزر سال گذشته بمیزبانی هیئت شنای گیلان در رامدشت رودسر برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در راستای ارتقای سطح کیفی و ترویج شنا در دریا با رایزنی‌هایی که با فدراسیون صورت گرفت، سال گذشته پس از ۱۲ سال گیلان مجددا میزبان رقابت‌های شنای آب های آزاد جام خزر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: