• شنبه ۲۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-1393-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

داشتن کتابخانه پویا یکی از مهم ترین نیازهای شهر است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان در بازدید از کتابخانه عمومی شهید چمران شفت،یکی از مهم ترین نیازهای هر شهر را داشتن کتابخانه پویا و دارای امکانات مناسب برای عموم مراجعین عنوان کرد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،کیوان محمدی در بازدید از بخش های مختلف کتابخانه عمومی شهید چمران شفت که به همراه تنی چند از کارشناسان این سازمان و روسای ادارت شهرستان شفت انجام شد،ضمن دیدار با کتابداران این کتابخانه عمومی از نزدیک در جریان فعالیت های ایشان در این کتابخانه قرار گرفت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان همچنین در دیدار با زینب عزیزپور،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت در خصوص امکانات و تجهیزات و سرانه مطالعه و اعضای فعال کتابخانه های شفت،یکی از مهم ترین نیازهای هر شهر را داشتن کتابخانه پویا و دارای امکانات مناسب برای عموم مراجعین عنوان کرد.

محمدی همچنین خاطرنشان کرد: بازدید مسئولین استانی از کتابخانه ها و قرارگرفتن در جریان برنامه های خوب این مجموعه فرهنگی موجب رفع نیازمندی های کتابخانه ها می شود .

وی در پایان ضمن قدردانی از کتابداران این کتابخانه یکی از مهم ترین اولویت های تخصیص اعتبارات سال جاری را حوزه کتابخانه  های عمومی عنوان کرد.

به گزارش ایسنا،شهرستان شفت هم اکنون دارای سه باب کتابخانه عمومی در شهر شفت،ملاسرا و احمدسرگوراب است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: