• دوشنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-4494-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیات تیراندازی گیلان خبرداد:

پیشرفت 90 درصدی سایت اهداف پروازی سردار جنگل

رئیس هیات تیراندازی گیلان سایت اهداف پروازی سردار جنگل تاکنون پیشرفت قابل توجهی داشته است، گفت: با بهره‌برداری این مجموعه،بعد از تهران دومین استان مجهز در سایت اهداف پروازی خواهیم بود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،باب‌الله زارع ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: در جوامع امروزی که عصر تکنولوژی است و اخبار در کمترین زمان مخابره می‌شوند،خبرنگاران و اصحاب رسانه با تکیه بر اصل سرعت و دقت، رسالت مهمی را در انتشار اخبار صحیح برعهده دارند.

وی با بیان اینکه خبرنگار نباید تسلیم اندیشه،جناح و حزب خاصی شود،افزود: با توجه به حوادثی که در دنیا در حال رخ دادن است به تناسب آن دانش،باور و اطلاعات خبرنگاران به طور مرتب در حال بروزرسانی است که تاثیر آن در جامعه مشهود است.

زارع با اشاره به اینکه تیراندازی، شنا و سوارکاری از ورزش‌های مورد تاکید پیامبر گرامی اسلام است،گفت:با وجود مربیان برجسته‌ای که سابقه حضور در مسابقات مختلف ملی را دارند و همچنین استعدادهایی که در رشته تیراندازی استان وجود دارد، می‌توانیم با برنامه ریزی و تلاش،شاهد شکوفایی جوانان گیلانی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی ورزش تیراندازی باشیم.

رئیس هیات تیراندازی گیلان با بیان اینکه سایت اهداف پروازی سردار جنگل تاکنون پیشرفت قابل توجهی داشته است، تصریح کرد: حدود 10 سال از ساخت مجموعه تیراندازی اهداف پروازی سایت سردار جنگل واقع در فلکده رشت می‌گذرد که تاکنون بیش از 90 درصد پیشرفت داشته است، ساخت این مجموعه در یک بازه زمانی به دلیل عدم تامین و تخصیص اعتبار رها شد که این امر سبب تاخیر در بهره برداری از سایت اهداف پروازی شده است؛ قطعا با بهره‌برداری این مجموعه، بعد از تهران دومین استان مجهز در سایت اهداف پروازی خواهیم بود.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه از خبرنگار خبرگزاری ایسنا و ایکنای گیلان با اهدا لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: