• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-56789-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

جشنی بدون سخنران برای پاسداشت خبرنگاران

مسئول روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان از برگزاری جشن پاسداشت خبرنگاران و زحمتکشان رسانه های حوزه ورزش و جوانان گیلان خبر داد.

سعید علیپور در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،از برگزاری جشن پاسداشت خبرنگاران و زحمتکشان رسانه های حوزه ورزش وجوانان گیلان خبر داد و اظهار کرد:در این مراسم قرار نیست سخنرانی انجام شود و خبرنگاران بنویسند بلکه سعی داریم خبرنگاران و زحمتکشان دقایقی قلم را کنار گذاشته و به همراه خانواده از جشن لذت ببرند.

مسئول روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان افزود:جشن پاسداشت خبرنگاران، مدیران و عکاسان رسانه های حوزه ورزش و جوانان گیلان سه شنبه، 24 مرداد ساعت 10 صبح در سالن نامجوی مجموعه ورزشی یادگار امام رشت برگزار می شود.

وی در ادامه تصریح کرد:از تمامی مدیران، خبرنگاران و عکاسان رسانه هایی که در حوزه ورزش و جوانان یارو یاور و منتقد به حق عملکرد ما بوده اند دعوت می شود تا به همراه خانواده محترم در این جشن شرکت کنند.

علیپور تاکید کرد:در این مراسم فقط از سه تن از پیشکسوتان مرد و زن حوزه اطلاع رسانی به صورت نمادین تجلیل خواهد شد و اجرای نمایش طنز،خواننده،استندآپ کمدی و مسابقات جذاب خواهیم داشت تا لحظات مفرحی برای عزیزان خبرنگار فراهم شود.

مسئول روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان با تشکر از حمایت های مدیرکل و معاونین اداره کل گفت:مطمئناً ارزش قلم و اطلاع رسانی خبرنگاران بسیار بالاتر از چنین مراسم هایی خواهد بود اما این اداره کل در حد توان خود می خواهد لحظات خوش و شادی را برای سفیران اطلاع رسانی ایجاد کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: