• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-55989-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

افتتاح ۱۹۲ واحد مسکن مهر بندرانزلی در هفته دولت

فرماندار بندر انزلی از افتتاح و بهره برداری ۱۹۲ واحد مسکن مهر در این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد .

دکتر میرشمس مومنی زاده در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، از افتتاح ۱۹۲ واحد مسکن مهر در شهرستان بندر انزلی همزمان با هفته دولت خبر داد و اظهار کرد:تمامی دستگاه های اجرایی باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که در طول یک سال کاری از هفته دولت هر سال تا هفته دولت سال بعد پروژه هایی برای افتتاح و بهره برداری داشته باشند.

فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه نداشتن پروژه برای افتتاح در هفته دولت یا دهه فجر ضعف دستگاه مربوطه محسوب می شود، افزود:مسئولان نظام اسلامی باید در این ایام دستاوردهای انقلاب، نظام و دولت را بهره برداری و به مردم اطلاع رسانی کنند.

مومنی زاده با تأکید بر ضرورت شناسایی کم و کاستی و کم کاری ها در این حوزه، گفت:باید کاستی ها از سوی هر دستگاهی شناسایی و درصدد جبران برآییم.

وی با اشاره به برخی پروژه های افتتاحی در هفته دولت، گفت:یکی از مهم ترین و شاخص ترین پروژه های قابل بهره برداری در این شهرستان افتتاح ۱۹۲ واحد مسکن مهر بوده که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فرماندار بندرانزلی یادآور شد:دستگاه هایی که تاکنون برنامه پروژه های افتتاحی خود را به فرمانداری اعلام نکرده اند در اسرع وقت پروژه های مذکور را به مسئول مربوطه در فرمانداری ارائه کرده تا در جدول برنامه های هفته دولت قرار گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: افتتاح پروژه های جهاد کشاورزی با سه میلیارد اعتبار، پروژه های حوزه بهداشت و درمان با اعتبار ۸۰۰ میلیونی و ۴۳ پروژه امور برق با اعتبار دو میلیادر و ۸۰۰ میلیون تومان از جمله سایر پروژه های افتتاحی است.

فرماندار بندر انزلی همچنین افتتاح چهار پروژه حوزه میراث فرهنگی اعم از سه پروژه اقامتی و یک پروژه پذیرایی با اشتغال زایی برای ۱۳۰ نفر و با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان بخش خصوصی را از مهم ترین برنامه های هفته دولت در این شهرستان برشمرد.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: