• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-4194-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

فعالیت بیش از 8 هزار ورزشکار سازمان یافته در والیبال گیلان

رئیس هیئت والیبال گیلان با بیان اینکه بیش از 8 هزار ورزشکار سازمان یافته در والیبال گیلان داریم، گفت: بانوان پتانسیل قوی و ارزشمند در رشته والیبال هستند و توانسته اند افتخارات خوبی کسب کنند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، محسن خاکزاد در نشست خبری با اصحاب رسانه گیلان به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: اصحاب رسانه باید پشتیبان یکدیگر باشند و بعنوان وظیفه ذاتی خود مطالبه گر مسئولین باشند.

رئیس هیئت والیبال گیلان با بیان اینکه درصدد هستین جام والیبال اصحاب رسانه گیلان را برای اولین بار برگزار کنیم، افزود:حتی پتانسیل لازم برای میزبانی این مسابقات را در سطح کشور نیز داریم.

وی از صدور کارت عضویت فدراسیون والیبال برای خبرنگاران خبر داد و ادامه داد: با معرفی از سوی مدیران رسانه ها، اصحاب رسانه می توانند از امکانات هیئت والیبال و پایگاه استعدادیابی آن بهره مند شوند.

خاکزاد با بیان اینکه استان گیلان پتانسیل تشکیل تیم والیبال اصحاب رسانه را در بخش بانوان و آقایان دارد،تاکید کرد: در صورت اعلام علاقمندی اصحاب رسانه به این مهم پرداخته می شود.

رئیس هیئت والیبال گیلان با بیان اینکه خانه والیبال گیلان به زودی احداث می شود،عنوان کرد: مذاکرات لازم در این بخش با استانداری و اداره کل ورزش و جوانان انجام شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با احداث خانه والیبال در گیلان مکانی مناسب برای بهره مندی خانواده ها از این فضاهای ورزشی فراهم شود، تاکید کرد: نیاز خانواده به اینگونه فضاهای ورزشی خانوادگی احساس می شود.

رئیس هیئت والیبال گیلان در خصوص ساماندهی آموزش والیبال در استان عنوان کرد:دارا بودن کارت مربیگری برای آموزش والیبال کافی نیست، مربیان فقط باید از یکی از دو طریق آکادمی والیبال یا کانون والیبال معرفی شوند.

خاکزاد از برگزاری جشن بزرگ والیبال استان در ماه های آتی خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات مختلف بدون مجوز هیئت اعتبار ندارد.

وی با بیان اینکه شهرستان رودسر قطب والیبال ساحلی کشور است، از برگزاری مسابقات کاپ آزاد والیبال ساحلی در این شهرستان خبر داد.

رئیس هیئت والیبال گیلان با بیان اینکه محدودیتی برای حضور بانوان در این رشته و مسابقات نداریم، گفت: با کسب مجوزهای لازم برای حضور بانوان بعنوان تماشاچی مسابقات بهره  مند می شویم تا فرزندان بتوانند در حضور والدینشان به مسابقه بپردازند.

خاکزاد با بیان اینکه بیش از 8 هزار ورزشکار سازمان یافته در والیبال گیلان داریم، گفت: بانوان پتانسل قوی و ارزشمند در رشته والیبال هستند و توانسته اند افتخارات خوبی کسب کنند.

وی در پایان از اعرام تیم دختران امید والیبال گیلان به گرگان برای مسابقات دسته دوم امیدهای کشور خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: